اکونومی نیوز / اقتصاد ایران

خبر مهم برای دارندگان سهام عدالت

کد خبر 45460 1399-07-11 19:40
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سخنگوی آزادسازی سهام عدالت اعلام کرد که قرار است به‌زودی حذف سفارش فروش سهام عدالت توسط سهامداران امکان‌پذیر شود.
خبر مهم برای دارندگان سهام عدالت


حسین فهیمی سخنگوی آزادسازی سهام عدالت گفت: درخواست حذف سفارش فروش در مرکز پیام از سوی تعدادی از مشمولان سهام عدالت مطرح شده و اکنون چند روزی است که اجرای آن در دستور کار قرار گرفته و به طور جدی در حال پیگیری های لازم برای عملیاتی شدن آن هستیم.
  وی ادامه داد: در صدد هستیم تا کارگزاری و سیستم های مستقر در شرکت سپرده گذاری این امکان را برای سهامداران فراهم کند تا چنانچه تمایلی به ادامه روند فروش نداشته باشند، درخواست فروش را لغو کنند.
فهیمی اظهار کرد: این امکان زمانی برای سهامدار مهیا می شود که کارگزار، سفارش فروش را به سیستم ارسال نکرده باشد؛ در غیر این صورت حذف آن نیازمند طی شدن مراحلی است که اکنون در حال انجام اقدامات لازم بر روی زیرساخت های آن هستیم تا حتی اگر چنانچه سفارش فروش به سامانه ارسال شده باشد بتوان آن را حذف کرد. به گفته سخنگوی آزادسازی سهام عدالت، این اقدام ممکن است ظرف روزهای آینده عملیاتی شود.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » سهام | سهام عدالت | عدالت | سهام عدالت |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اقتصاد ایران


حقوق‌های تا ۱۰ میلیون تومان در سال آینده ٢۵ درصد افزایش می‌یابد
یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ١۴٠٠ با اشاره به مصوبه این کمیسیون برای افزایش ٢۵ درصدی حقوق‌های تا ۱۰ میلیون تومان در سال آینده، گفت که حقوق های بالاتر از ۱۰ میلیون تومان به میزان ثابت ۲/۵ میلیون تومان افزایش می‌یابد.

خبر خوب برای سربازان اعتبار حقوق سربازان در بودجه 1400 تامین شد
معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع گفت: وضعیت حقوق در سال های پیش مشکلاتی را برای سربازان درست کرده بود که با پیگری جدی ستاد کل و وزارت دفاع این مشکل در بودجه امسال تا حدی حل شده است.

فردا، آخرین مهلت دریافت وام جدید کرونا
ستاد ملی مقابله با کرونا مهلت دریافت تسهیلات جدید کرونا را تا نیمه اسفند ماه تمدید کرده بنابراین فردا آخرین مهلت دریافت وام جدید کرونا خواهد بود هرگونه تمدید مجدد بستگی به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا خواهد داشت.

سند ملی آمایش سرزمین مبنای سرمایه گذاری‌هاست
رئیس امور آمایش سرزمین سازمان برنامه و بودجه از مبنا قرار گرفتن هر گونه سرمایه گذاری های خصوصی و دولتی بر اساس سند ملی آمایش سرزمین خبر داد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید