اکونومی نیوز / راه و مسکن

۳۳ هزار نفر وام ودیعه مسکن گرفتند

کد خبر 45445 1399-07-11 17:34
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: بیش از ۳۳ هزار نفر از متقاضیان دریافت وام ودیعه مسکن تا پایان روز هشتم مهرماه موفق به دریافت این وام شدند.
۳۳ هزار نفر وام ودیعه مسکن گرفتند


و  به نقل از وزارت راه و شهرسازی، پروانه اصلانی گفت: بیش از ۳۳ هزار نفر از متقاضیان دریافت وام ودیعه مسکن تا پایان روز هشتم مهرماه موفق به دریافت این وام شدند.
بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی، متقاضیان برای دریافت این تسهیلات نیازی به شرایط متعارف دریافت تسهیلات بانکی از جمله نداشتن چک برگشتی، اعتبارسنجی مشتری و نظایر آن ندارند.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » بانک | مسکن | تسهیلات |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / راه و مسکن


آماده سازی ۱۴ هزاراتوبوس برای سفرهای نوروزی کرایه‌ها افزایش ندارد
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از آماده سازی ۱۴ هزار و ۲۰۰ دستگاه اتوبوس و ۲۳ هزار دستگاه مینی بوس برای سفرهای نوروز ۱۴۰۰ خبر داد.

اجاره خانه در تهران ۳۰ درصد رشد کرد
طبق اعلام بانک مرکزی، در بهمن ماه امسال اجاره خانه در شهر تهران و در کل مناطق شهری معادل ۳۰.۶ و ۳۳.۹  درصد نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال گذشته رشد کرده است.

رشد کوتاه مدت برای بازار مسکن نمی بینم
یک کارشناس اقتصاد مسکن با بیان اینکه تعریف از رکود مسکن،کاهش ساخت و ساز است، پیش بینی کرد: در کوتاه مدت احتمالا قیمتها به ثبات می رسد اما به دلیل کمبود عرضه نسبت به تقاضا احتمالا با شیب ملایم رشد قیمت مسکن مواجه می شویم.

متوسط قیمت هر متر خانه در تهران؛ ۲۸ میلیون تومان
در بهمن ۱۳۹۹، تعداد معاملات آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران به ۳.۹ هزار واحد مسکونی رسیده که نسبت به ماه قبل ۱۱.۴ درصد افزایش و نسبت به ماه مشابه سال قبل ۷۰.۵ درصد کاهش را نشان می‌دهد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید