اکونومی نیوز / اجتماعی

بستری ۳۰۶ بیمار در بخش‌های کرونا ترخیص ۴۷ بیمار

کد خبر 45444 1399-07-11 17:32
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر تا تاریخ جمعه ۱۱ مهرماه ۳۰۶ نفر است. 
بستری ۳۰۶ بیمار در بخش‌های کرونا ترخیص ۴۷ بیمار


سعید کشمیری در تشریح این خبر گفت: در بیست وچهار ساعت گذشته ۷۰ بیمار جدید در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری شده اند که از این تعداد ابتلای ۲۳ مورد به کرونا قطعی است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ۴۴ بیمار در بخش های ویژه بیمارستان ها بستری هستند، افزود: از مجموع موارد بستری در بخش های ویژه ۲۴ نفر در وضعیت تنفس با دستگاه قرار دارند.
کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که در ۱۱ مهرماه تأیید و اعلام شد، گفت: متأسفانه در روزهای گذشته پنج آقای ۶۱، ۶۲، ۶۶، ۶۸ و ۹۲ ساله باسابقه دیابت، فشارخون و بیماری قلبی و سه بانوی ۶۳، ۶۸ و ۷۲ ساله باسابقه فشارخون و دیابت براثر ابتلا به کرونا جان خود را ازدست داده اند که امروز نتیجه آزمایش آنان مثبت اعلام شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان کرد: با احتساب موارد فوتی جدید، از زمان شیوع کرونا تاکنون متأسفانه ۶۰۰ هم استانی خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده ایم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه روز گذشته ۴۷ بیمار با حال عمومی خوب از بیمارستان های استان بوشهر ترخیص شده اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: برای بهبود و ارتقاء سطح خدمات درمانی بیماران بستری در اغلب بیمارستان های استان بوشهر دستگاه های جدید اکسیژن ساز تهیه شده است که در هفته آینده راه اندازی خواهند شد.
 
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » کرونا | درمان | دانشگاه |

پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید