اکونومی نیوز / اجتماعی

تصادفات دو سواری ۱۰ کشته و مصدوم به جا گذاشت

کد خبر 45406 1399-07-11 13:51
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
تصادفات دو سواری ۱۰ کشته و مصدوم به جا گذاشت حوادثفارس نوشت: جانشین پلیس راه از وقوع دو حادثه تصادف فوتی در استان‌های ایلام و سیستان و بلوچستان با ۱۰ کشته و مصدوم خبر داد.
تصادفات دو سواری ۱۰ کشته و مصدوم به جا گذاشت

سرهنگ ایوب شرافتی جانشین پلیس راه از وقوع حادثه تصادف فوتی در شمال سیستان و بلوچستان خبر داد. جانشین پلیس راه تصریح کرد: در ساعت ۸ صبح امروز ۱۱ مهر ماه یک دستگاه سواری پژو۴۰۵ در محدوده سفیدآبه در محور زابل ـ زاهدان به علت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه دچار واژگونی شد. وی گفت: متأسفانه در این حادثه رانندگی یک نفر کشته و ۴ نفر مصدوم شدند. جانشین پلیس راه از حادثه تصادف رانندگی دیگری‌مابین یک دستگاه پژو۴۰۵ با خودروی ‌پراید به علت تجاوز به چپ پژو۴۰۵ در ساعت ۱۴:۵۸ روز گذشته در محور دهلران ـ اندیمشک در استان ایلام خبر داد. وی ‌خاطرنشان کرد: این حادثه رانندگی نیز سه کشته و دو مصدوم‌ بر جای گذاشت. سرهنگ شرافتی خاطرنشان کرد: سرعت غیرمجاز، سبقت غیرمجاز، عدم توجه به جلو و عدم رعایت فاصله طولی مجاز از جمله ۴ عاملی است که ۸۰ درصد از تصادفات جاده‌ای را منجر می‌شوند. ۴۷۲۳۱
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » خودرو | پلیس |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


هوای تهران سالم است/ گذر آمار هوای مطلوب از ۲۲۰ روز
کیفیت هوای تهران برای هفتمین روز پیاپی در شرایط سالم قرار دارد و پیش بینی می شود این شرایط طی ۲۴ ساعت آینده ادامه دارد.

ماجرای جذب همسران و اقوام مدیران کل شهرداری در این سازمان
عضو شورای اسلامی شهر تهران نسبت به عدم رعایت قانون و جذب همسران و اقوام نزدیک مدیران کل شهرداری تهران در این سازمان، انتقاد کرد.

هشدار؛ حضور مردم برای خرید و کم اهمیت شمردن شرایط پاندمی کرونا
یک روانشناس گفت: فشارهای روحی حاصل از طولانی شدن مدت زمان بیماری، در خانه ماندن و... ‌اکنون همانند یک فنر عمل می‌کند که با آزاد شدن در هر لحظه‌ای افراد را به عرصه مهمانی، جشن‌ها، دید و بازدید و خرید می‌کشاند.

واکسن شهید فخری‌زاده در مرحله تست انسانی دسترسی به واکسن‌های ایرانی کرونا از شهریور ۱۴۰۰
رییس کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا آخرین جزئیات تولید واکسن‌های ایرانی کرونا را تشریح کرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید