اکونومی نیوز / سیاسی

بازدید کیم و خواهرش از مناطق سیل‌زده در کره شمالی

کد خبر 45397 1399-07-11 13:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رسانه‌های دولتی کره شمالی امروز (جمعه) گزارش کردند، رهبری این کشور در جدیدترین بازدیدش از نواحی آسیب دیده از سیل اخیر، اقدامات بازسازی را پیگیری کرد. این در حالی است که خواهرش بار دیگر و برای نخستین بار در دو ماهه گذشته در انظار عمومی دیده شد.
بازدید کیم و خواهرش از مناطق سیل‌زده در کره شمالی


کیم جونگ اون سرعت بازسازی مناطق سیل زده در منطقه "کیمهوا" در جنوب شرق کشور را در جریان بازدیدش در کنار کیم یو جونگ، خواهرش ستود و گفت: به دلیل وقوع این توفان و سایر بلایای طبیعی، سال جاری یکی از سخت ترین سال ها بوده است.

 این بازدید با حضور کیم جونگ اون و خواهرش کیم یو جونگ صورت گرفت و این نخستین بار در دو ماهه گذشته به شمار می رود که خواهر رهبر کره شمالی در انظار عمومی دیده می شود.

کیم یو جونگ، خواهر کوچکتر رهبر کره شمالی تنها خویشاوند نزدیک وی است که در امور سیاسی نقشی دارد. وی با لفاظی های تند علیه کره جنوبی به یک چهره برجسته بدل شده است.

توفان های تابستانی و سیلاب در کره شمالی هزاران منزل مسکونی را تخریب کرده و این نگرانی را درباره بدتر شدن ذخایر غذایی در این کشور به وجود آورده است.
بازنشر از خبرفـوری





مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


عملیات ضد تروریستی ارتش عراق/ بازداشت ۴ عنصر تکفیری
نیروهای ارتش عراق طی عملیاتی گسترده در استان «الأنبار» ۴ عنصر تکفیری داعش را شناسایی و بازداشت کردند.

راهکار جدید گوایدو برای جلب حمایت غرب؛ طرح اتهامات بی اساس علیه ایران
رهبر مخالفان حکومت ونزوئلا که با وجود حمایت های همه جانبه غرب نتوانسته دولت مادورو را سرنگون کند، برای جلب حمایت های بیشتر غرب راهکار طرح اتهام علیه ایران را انتخاب کرده است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید