اکونومی نیوز / اجتماعی

توضیحات دادستان تهران درباره کلیپی در حاشیه اجرای طرح رعد

کد خبر 45391 1399-07-11 12:32
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
دادستان تهران در خصوص انتشار کلیپی که در حاشیه مرحله سی وهشتم طرح رعد پلیس آگاهی در فضای مجازی منتشر شده بود، توضیحاتی ارایه کرد.
توضیحات دادستان تهران درباره کلیپی در حاشیه اجرای طرح رعد


علی القاصی مهر گفت: در مورد سارقینی که آن خانم را مورد ربایش و اموالش را سرقت کرده بودند، یک نفر از متهمین بلافاصله در صحنه جرم دستگیر و قرار بازداشت موقت توسط بازپرس جهت ادامه تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.
القاصی تصریح کرد: دو نفر از سارقین همدست وی نیز که متاسفانه در حین تعقیب و گریز مامورین فرار می کنند، شناسایی و دستور دستگیری آنها هم صادر شده و دادستانی بر سرعت عمل در دستگیری این افراد تبهکار به پلیس تهران تاکید ویژه کرده است که اقدامات در جهت دستگیری آنها مستمراً تحت رصد و پیگیری دادستانی تهران قرار دارد.
دادستان تهران خاطرنشان کرد: خط قرمز ما امنیت و آسایش مردم می باشد و دستگاه قضایی هیچ ملاحظه ای در برخورد و مجازات مرتکبین نخواهد داشت و در راستای تاکیداتی که ریاست قوه قضائیه داشتند پرونده این دسته از مخلین نظم و امنیت به طور ویژه،سریع و خارج از نوبت رسیدگی خواهد شد و هیچگونه تخفیفی در مجازات آنها داده نمی شود.
بر اساس این گزارش هیچ کدام از این متهمین در حالت مرخصی از زندان نبودند و یک نفر از آنها سابقه زندان دارد ضمناً دادستانی تهران طی تماس تلفنی با شاکیه در جریان آخرین وضعیت وی قرار گرفت.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » تهران | مردم | پلیس | پرونده |

پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید