اکونومی نیوز / سیاسی

تکرار اظهارات ضد ایرانی پمپئو در خصوص ایران

کد خبر 45351 1399-07-11 09:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
وزیر خارجه آمریکا در گفت‌وگویی با یک شبکه آمریکایی مدعی شد که ایران به توسعه برنامه هسته‌ای خود ادامه می‌دهد.
تکرار اظهارات ضد ایرانی پمپئو در خصوص ایران


مایک پمپئو روز جمعه در گفت وگویی با فاکس نیوز در پاسخ به پرسش خبرنگار در خصوص اینکه ایران علی رغم فشار حداکثری آمریکا به پای میز مذاکره نیامده و تاکتیک های خود را تغییر نداده است مدعی شد: به خاطر دارم که همین چند ماه پیش نیز خبرنگاران می گفتند که شما در عادی سازی روابط با اسرائیل به جایی نرسیده اید. این اتفاقات تنها یک روزه اتفاق می افتند و این حقیقت دارد.
وی در ادامه مدعی شد که ایران به آن چه کپمین ترور خود در گوشه و کنار جهان و به تمام تلاش های خود برای توسعه برنامه هسته ای اش می خواند، ادامه می دهد. وی در ادامه ادعا کرد: رویکرد غلط در خصوص این امر، خشنودسازی ایران، دادن پول و ثروت به این کشور و ایجاد فرصت هایی برای آن هاست. ما جلوی این امر را گرفتیم.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » ایران | آمریکا | مایک پومپئو | جهان | پول |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


واکنش وزارت ‌خارجه به خبرهای درگیری‌ سراوان در رسانه های پاکستانی
سخنگوی وزارت امور خارجه به برخی اخبار منتشر شده در رسانه‌های پاکستان درباره چگونگی وقوع درگیری‌های اولیه با قاچاقچیان سوخت در مرز مشترک ایران و پاکستان واکنش نشان داد.

پیام مولوی عبدالحمید به مسئولان و جوانان سیستان‌وبلوچستان در پی تیراندازی به سوخت‌بران
با توجه به حادثه روز دوشنبه در منطقه‌ی مرزی سراوان، مولوی عبدالحمید با صدور پیامی از مردم به‌ویژه جوانان درخواست کرد احساسات‌شان را کنترل کنند و پاسگاه‌ها و سایر اماکن عمومی را مورد تعرض قرار ندهند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید