صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

اطلاعیه مهم ستاد مرکزی اربعین دولت عراق بر عدم پذیرش زائران خارجی تاکید دارد

کد خبر 45294 1399-07-10 16:22
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
اطلاعیه مهم ستاد مرکزی اربعین/ دولت عراق بر عدم پذیرش زائران خارجی تاکید دارد میراث فرهنگی و گردشگریمهر نوشت: ستاد مرکزی اربعین، اعلام کرد: دولت عراق در ملاقات ها و تماس متعددی که قبل از ماه صفر با مسئولین کشور داشته بر عدم پذیرش هرگونه زائر خارجی تاًکید کرده است.
اطلاعیه مهم ستاد مرکزی اربعین دولت عراق بر عدم پذیرش زائران خارجی تاکید دارد

در اطلاعیه شماره ۵ ستاد مرکزی اربعین حسینی، با اشاره به انتشار اخباری در خصوص اظهار نظر در دولت عراق در خصوص مراسم اربعین حسینی(ع) در تعدادی از خبرگزاری‌ها بدون هرگونه کسب اطلاعی از این ستاد، آمده است: مجدداً به اطلاع مردم عزیز مسلمان و قانونمدار کشورمان می رساند دولت عراق در ملاقاتها و تماس متعددی که قبل از ماه صفر با مسئولین کشور داشته بر عدم پذیرش هرگونه زائر خارجی تاًکید کرده است. در این اطلاعیه تاکید شده است؛ کلیه مرزهای زمینی مسدود و فعلا تمامی پروازهای بین دو کشور نیز متوقف است. در اطلاعیه شماره ۵ ستاد مرکزی اربعین حسینی آمده است؛ با توجه به شرایط حاد شیوع بیماری کرونا در دو کشور ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا نیز هر گونه سفر را ممنوع اعلام کرده است. در این اطلاعیه همچنین با تاکید بر ممنوعیت هر گونه سفر برای مراسم راهپیمایی اربعین حسینی(ع) در سالجاری، اعلام شده است؛ همکاری بسیار ارزشمند مردم عزیز برابر روال فعلی ادامه یافته و از خبرگزاری ها و رسانه های گرانقدر کشور نیز انتظار می رود اخبار مربوط به موضوع راهپیمایی اربعین حسینی(ع) را از ستاد مرکزی اربعین و اطلاعیه های صادره اخذ و باز نشر کنند تا برخی از اخبار صادره مورد بهره برداریهای سوءاحتمالی واقع نگردد. ۴۷۴۷
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » کرونا | عراق | طلا | مرز |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


عوارض تماشای تلویزیون برای سلامتی
تماشای چند ساعته تلویزیون عوارض جانبی بسیار بدی برای سلامتی ایجاد می‌نماید، اما روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توان از این مشکلات اجتناب نمود.

تاکید بر افزایش تعاملات ایران و سوئیس در زمینه مالکیت معنوی
در دیدار سفیر سوئیس با رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر تعاملات ایران و سوئیس در زمینه مالکیت معنوی تاکید شد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید