اکونومی نیوز / اجتماعی

فرمانده مرزبانی: تحرک گروهی و انفرادی زائران را رصد می‌کنیم؛ اجازه حضور در مرز نمی‌دهیم

کد خبر 45268 1399-07-10 13:51
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فرمانده مرزبانی: تحرک گروهی و انفرادی زائران را رصد می‌کنیم؛ اجازه حضور در مرز نمی‌دهیم پلیستسنیم نوشت: فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی گفت: تمام تحرکات و تجمعات فردی و کاروانی زائران رصد و کنترل می‌شود و از ورود آنها به مرزهای کشور جلوگیری خواهد شد.

سردار احمدعلی گودرزی با بیان اینکه توفیق نشد خدمتگزار زائران در مرزهای کشور باشیم، اظهار کرد: امیدواریم که سایه ویروس منحوس کرونا از جهان رخت ببند تا شاهد برگزاری راهیپمایی عظیم اربعین سرور سالار شهیدان امام حسین (ع) در سالهای آینده باشیم. فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی با اشاره به عدم برگزاری کنگره عظیم اربعین در سال جاری، افزود: برابر اعلام ستاد مرکزی اربعین کشور و همچنین عدم اعلام آمادگی کشور عراق برای پذیرش زائران، هرگونه تردد در مرزهای چهارگانه خسروی، مهران، شلمچه و چذابه ممنوع است. وی با تأکید بر اینکه زائران از حضور در مرزها خودداری کنند، تصریح کرد: با توجه به اینکه بسترهای لازم برای پذیرش زائران در کشور عراق مهیا نیست، به همین منظور مرزبانی کشور عراق با افرادی که به صورت غیرقانونی وارد مرزهای این کشور شوند برخورد قاطع خواهد داشت. این مقام انتظامی تأکید کرد: تمام تحرکات و تجمعات فردی و کاروانی زائران رصد و کنترل می‌شود و از ورود آنها به مرزهای کشور جلوگیری خواهد شد. 47231
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » کرونا | عراق | مرز | ویروس | جهان |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


ثبت ۹ خانه تاریخی شیراز در فهرست ملی
مدیر کل فرهنگی معاونت گردشگری و امور زیارتی استانداری فارس گفت: ۹ باب خانه تاریخی واقع در بافت قدیمی و سنتی شهر شیراز به عنوان آثار ارزشمند تاریخی در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسید.

ورود عقاب به یک رستوران در تهران تصاویر
حوادث تسنیم نوشت: عقابی که وارد یک رستوران در محله کن شده بود، در تور آتش‌نشانان افتاد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید