اکونومی نیوز / اجتماعی

فرمانده مرزبانی: تحرک گروهی و انفرادی زائران را رصد می‌کنیم؛ اجازه حضور در مرز نمی‌دهیم

کد خبر 45268 1399-07-10 13:51
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فرمانده مرزبانی: تحرک گروهی و انفرادی زائران را رصد می‌کنیم؛ اجازه حضور در مرز نمی‌دهیم پلیستسنیم نوشت: فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی گفت: تمام تحرکات و تجمعات فردی و کاروانی زائران رصد و کنترل می‌شود و از ورود آنها به مرزهای کشور جلوگیری خواهد شد.
فرمانده مرزبانی: تحرک گروهی و انفرادی زائران را رصد می‌کنیم؛ اجازه حضور در مرز نمی‌دهیم

سردار احمدعلی گودرزی با بیان اینکه توفیق نشد خدمتگزار زائران در مرزهای کشور باشیم، اظهار کرد: امیدواریم که سایه ویروس منحوس کرونا از جهان رخت ببند تا شاهد برگزاری راهیپمایی عظیم اربعین سرور سالار شهیدان امام حسین (ع) در سالهای آینده باشیم. فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی با اشاره به عدم برگزاری کنگره عظیم اربعین در سال جاری، افزود: برابر اعلام ستاد مرکزی اربعین کشور و همچنین عدم اعلام آمادگی کشور عراق برای پذیرش زائران، هرگونه تردد در مرزهای چهارگانه خسروی، مهران، شلمچه و چذابه ممنوع است. وی با تأکید بر اینکه زائران از حضور در مرزها خودداری کنند، تصریح کرد: با توجه به اینکه بسترهای لازم برای پذیرش زائران در کشور عراق مهیا نیست، به همین منظور مرزبانی کشور عراق با افرادی که به صورت غیرقانونی وارد مرزهای این کشور شوند برخورد قاطع خواهد داشت. این مقام انتظامی تأکید کرد: تمام تحرکات و تجمعات فردی و کاروانی زائران رصد و کنترل می‌شود و از ورود آنها به مرزهای کشور جلوگیری خواهد شد. 47231
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » کرونا | عراق | مرز | ویروس | جهان |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


در ایام روزه داری برای پیشگیری از تشنگی چه کنیم؟
یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: تشنگی در ماه رمضان امری طبیعی است، اما با مصرف برخی مواد غذایی می‌توان تا حدی آن را کنترل کرد.

کمک به ۲ هزار و ۶۸۵ کودک ناشنوا برای کاشت حلزون
مدیر کل دفتر امور مراکز توانبخشی روزانه و توانپزشکی سازمان بهزیستی کشور گفت: ۲ هزار و ۶۸۵ مورد کمک به کودکان ناشنوا برای کاشت حلزون صورت پذیرفت.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید