اکونومی نیوز / اجتماعی

آخرین وضعیت ترافیک جاده‌ها شلوغی جاده‌های شمال باعث حرکت کُند خودروها شد

کد خبر 45261 1399-07-10 13:22
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
آخرین وضعیت ترافیک جاده‌ها/ شلوغی جاده‌های شمال باعث حرکت کُند خودروها شد شهریمیزان نوشت: مدیر مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری آخرین وضعیت جاده‌های پرتردد کشور را تشریح کرد.
آخرین وضعیت ترافیک جاده‌ها شلوغی جاده‌های شمال باعث حرکت کُند خودروها شد

علی آشوری درخصوص آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های پرتردد گفت: در حال حاضر در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده نساء و حدفاصل هزارچم تا پل دزبن ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است. مدیر مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری گفت: تردد در محور هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران _ شمال و آزادراه قزوین _ رشت (رفت و برگشت) به صورت روان گزارش شده است. وی افزود: در حال حاضر در هیچ یک از مسیرها و محورهای شمالی کشور هیچ گونه مداخلات جوی گزارش نشده است. آشوری درباره وضعیت دیگر محورهای کشور گفت: در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین _ کرج_تهران حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک نیمه سنگین است. وی با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته اظهار کرد: تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه ۱۱ مهرماه، تا ٢ بامداد روز بعد از کرج و ابتدای آزاد راه تهران _ شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است و تردد وسایل نقلیه از ساعت ۲۰ روز جمعه الی ٢ بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت تهران و کرج یک طرفه می‌شود. آشوری در ادامه افزود: تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ الی ۲۴ روز جمعه ۱۱ مهرماه از رودهن به سمت آمل ممنوع است و تردد از ساعت ۲۰ روز جمعه الی ۲۴ همان روز از آب اسک به سمت رودهن یک طرفه می‌شود. به گفته مدیر مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری در صورت افزایش حجم ترافیک در محورها محدودیت‌های ترافیکی اجرا می‌شود و اگر وضعیت ترافیکی عادی باشد محدودیت‌ها لغو خواهد شد. مدیر مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: هموطنان برای مطلع شدن از آخرین وضعیت جاده‌های کشور می‌توانند از سامانه تلفنی، سایت و اپلیکیشن موبایلی ۱۴۱ و همچنین سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۴۴ استفاده کنند. 47231
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » مرز | تهران | ترافیک |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


تاثیر کرونا در میزان خودکشی
گرچه آمار منتشر شده مربوط به خودکشی در کشورهای جهان اغلب به‌روز نیست اما ژاپن با انتشار آمار خودکشی در سال جاری میلادی (۲۰۲۰)، تاثیر شیوع کرونا بر سلامتِ روان مردم کشور خود را سنجید.

عجله نکنید، برای طلاق هنوز وقت دارید!
 طلاق در یک جمله ناشی از عدم سازگاری زن و شوهر و پایان‌دادن به رابطه زناشویی در قرارداد ازدواج است و طرفین در آن به دلیل عدم سازگاری و توافق و گاهی اوقات تنها به خاطر دلایل شخصی قادر به ادامه راه زندگی نیستند.

مجلس در بودجه‌ریزی مقابله با کرونا را مدنظر قرار دهد
فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران در پیامی به مجلس نوشت: آینده‌نگری در بودجه‌ریزی پیش‌رو برای مقابله با کرونا از طریق اصلاح فرایند استخدام نیروهای حوزه سلامت گام بزرگی در ریشه کنی کرونا خواهد بود.

تشکل‌های دانشجویی مشهد خواستار تحقیق و تفحص از برجام شدند
تشکل های دانشجویی مشهد با محکومیت ترور دانشمند هسته‌ای، خواستار تحقیق و تفحص از برجام توسط نمایندگان شدند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید