اکونومی نیوز / سیاسی

شرکت‌های دانش بنیان در هفت سال گذشته ۱۰۰ برابر شده است

کد خبر 45236 1399-07-10 11:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رییس جمهوری با تاکید بر این که در ۷ سال گذشته در زمینه شرکت‌های دانش بنیان تلاش بسیار خوبی شده است گفت: شرکت‌های دانش بنیان نسبت به ۷ سال پیش ۱۰۰ برابر شده است و این اهمیت فوق العاده‌ای دارد.
شرکت‌های دانش بنیان در هفت سال گذشته ۱۰۰ برابر شده است


حجت الاسلام حسن روحانی صبح امروز پنجشنبه در آغاز بهره برداری از طرح های ملی، علمی و فناوری در حوزه معاونت علمی و فناوری رییس جمهور و وزارت جهاد کشاورزی در استان های تهران، البرز و مرکزی که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شدگفت: افتتاح پروژه ها امروز از نظر شکل،  محتوا و اهمیت با ۲۵ هفته قبل مقداری متفاوت است. در واقع افتتاح های امروز به معنای ارتقا کشور در علم و فناوری است که برای ما بسیار مهم است.
وی ادامه داد: از آقایان ستاری و خاوزاری و نمکی و همه معاونین آنها و همه آنهایی که در این زمینه تلاش و پشتیبانی و هدایت می کنند تشکر می کنم. برای ما بسیار مهم است که نسل جوان و دانش آموخته و تحصیل کرده فضایی برای فعالیت و همچنین تعالی علم و دانش و فناوری خود را داشته باشند.
وی گفت: خداوند را شکر گذاریم که در حوزه علمی و فناوری در مدت ۷ سال تلاش بسیار خوبی شده است. معاونت علمی و فناوری حوزه معاونت رییس جمهوری و وزاتخانه های مربوط در زمینه ارتقاء شرکت های دانش بنیان تلاش بسیار زیادی کردند. تقریبا شرکت های دانش بنیان نسبت به ۷ سال گذشته ۱۰۰ برابر شده است  این اهمیت فوق العاده ای دارد.
ادامه دارد
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » حسن روحانی | تهران | وزارت |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


ارتش جمهوری آذربایجان به شهرستان استراتژیک لاچین وارد شد
وزارت دفاع جمهوری آذربایجان شامگاه دوشنبه اعلام کرد که نیروهای ارتش این کشور به شهرستان «لاچین» در منطقه قره باغ وارد شدند.

استقبال آمریکا از طرحِ یونان برای خرید ۲۴ فروند جنگنده «اف-۳۵»

پایات در سخنانی که متن آن روز دوشنبه در وبگاه رسمی سفارت آمریکا در یونان منتشر شد، گفت: «ما حمایت خود را از تهیه و تحویل [جت اف -۳۵] اعلام می کنیم و در مورد یک برنامه خرید آتی- که مقدورات دفاعی یونان را توسعه داده، قابلیت همکاری با نیروهای مسلح ایالات متحده را تضمین کرده و ثبات منطقه ای را بهبود می بخشد- بطور تنگاتنگ همکاری می کنیم».
سفیر آمریکا در ادامه مدعی شد که «تمام گزارشهای مغایر کذب و خلاف واقع بوده و نسخه ای جعلی از سیاست آمریکا است».


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید