اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمه

قدردانی دانش‌بنیان‌ها از حمایت مدیرعامل بانک صادرات ایران

کد خبر 45234 1399-07-10 11:19
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
قدردانی دانش‌بنیان‌ها از حمایت مدیرعامل بانک صادرات ایران بازار مالیرئیس دفتر و معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور در گردهمایی تبیین نقش شبکه بانکی در نظام تامین مالی نوآوری کشور با اهدای لوح سپاس به حجت‌اله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران نسبت به حمایت‌های این بانک از شرکت‌های دانش‌بنیان قدردانی کردند.
قدردانی دانش‌بنیان‌ها از حمایت مدیرعامل بانک صادرات ایران

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، این بانک هشت هزار میلیارد ریال تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان تخصیص داده و به گفته حجت‌اله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران، اعطای تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان‌ در شش ماه دوم سال ۹۹ افزایش و سرعت خواهد یافت. ۲۱۲۱
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » ایران | بانک | صادرات | ریال |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمه


رشد اقتصادی ایران در تابستان ۹۹ مثبت شد
بازار مالیدر شش‌ماهه نخست سال ۱۳۹۹ رشته فعالیت‌های گروه کشاورزی ۱٫۷، گروه صنایع و معادن منفی ۰٫۷ و گروه خدمات منفی ۳٫۵ درصد نسبت به دوره مشابه سال قبل، رشد داشته است. همچنین در تابستان ۹۹ رشد محصول ناخالص داخلی (رشد اقتصاد ی) با نفت به ۰٫۲ درصد و بدون نفت به منفی ۰٫۲ درصد رسید.

تغییر قانون پیش‌گشایش معاملات بورسی از سه‌شنبه آینده
بازار مالیسازمان بورس اوراق بهادار تهران یک اطلاعیه مهم درخصوص نحوه دریافت سفارش در مرحله پیش‌گشایش معاملات بورسی منتشر کرد.

طلا تغییر جهت داد سکه ۵۰۰هزار تومان ارزان شد
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از کاهش جزیی قیمت طلا و سکه خبر داد و گفت: در پی این روند نزولی، قیمت سکه با حدود ۵۰۰تومان کاهش مجددا به کانال ۱۱میلیون تومان بازگشت.

تعداد چک‌های برگشتی کم شد؛ مبلغ بیشتر
بررسی جدیدترین آمار بانک مرکزی درباره چک‌های برگشتی نشان می‌دهد که در مهر سال جاری ۷۳۴ هزار فقره چک برگشت داده شده است که در مقایسه با ماه قبل از نظر تعداد ۱۵ درصد کاهش و از نظر مبلغ ۴.۵ درصد افزایش یافته است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید