اکونومی نیوز / راه و مسکن

تونل وحشت تهران نوسازی شد

کد خبر 45232 1399-07-10 11:05
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
وزیر راه و شهرسازی از نوسازی گالری امامزاده هاشم (ع) در محور هراز با عنوان «تونل وحشت» یاد کرد و گفت: این سازه جاده‌ای نوسازی و بهسازی شده است.

 محمد اسلامی در مراسم بهره برداری از پروژه های راهداری استان تهران که صبح امروز ۱۰ مهرماه در آسایشگاه سالمندان کهریزک و به مناسبت گرامیداشت روز سالمند برگزار شد، اظهار داشت: من به شدت از وضعیت راه های استان تهران شاکی بودم و مرتباً از رئیس سازمان راهداری و مدیرکل راهداری استان تهران پیگیر وضعیت راه های این استان بودم. وی ادامه داد: این حجم بزرگ تردد در استان تهران هم نیازمند گسترش ظرفیت و هم بهسازی راه های موجود بود؛ بنابراین پروژه های راهداری استان تهران که امروز با ۱۶۰ میلیارد تومان اعتبار به بهره برداری می رسد، در دو بخش بهسازی راه ها و توسعه راه جدید انجام شد. وزیر راه و شهرسازی افزود: در بخش ساخت راه های جدید در سال های اخیر در استان تهران توانسته ایم آزادراه تهران شمال، آزادراه همت کرج، تعریض محور فیروزکوه و چالوس، آزادراه کنارگذر جنوبی تهران که تا پایان امسال با حضور رئیس جمهور به بهره برداری می رسد را احداث کنیم. اسلامی یادآور شد: در بخش بهسازی راه ها نیز تقاطع های غیرهمسطح، پل های جاده ای مانند تقاطع غیرهمسطح شهر قدس، شهرک واوان و بهسازی جاده هراز امروز افتتاح می شود. وی به وضعیت محور امامزاده هاشم اشاره کرد و گفت: گالری امامزاده هاشم (ع) در محور هراز شبیه تونل وحشت و عمر آن به پایان رسیده بود که با همت سازمان راهداری نوسازی شد.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » تهران | وزیر | تومان |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / راه و مسکن


بازار مسکن آماده ثبات قیمت شده است
یک کارشناس می گوید که در صورت ادامه وضعیت فعلی بازار مسکن برای چهار تا پنج ماه وارد رکود معاملاتی و سپس سه تا چهار سال وارد دوره ثبات قیمت می شود.

عدم فروش بلیت قطار به کرونایی‌ها
معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا اعلام کرد: بر اساس پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ شده از فروش بلیت قطار به مبتلایان به ویروس کرونا خودداری می‌کنیم.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید