اکونومی نیوز / اجتماعی

اتوبان کرج-تهران شلوغ است

کد خبر 45227 1399-07-10 10:51
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
اتوبان کرج-تهران شلوغ است شهریمیزان نوشت: جانشین رییس پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور در ۱۰ مهر ماه را تشریح کرد.
اتوبان کرج-تهران شلوغ است

سردار تیمور حسینی گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده نساء و حدفاصل هزارچم تا پل دزبن نیمه سنگین است. وی افزود: تردد روان در محور هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران _ شمال و آزادراه قزوین _ رشت (رفت و برگشت) گزارش شده است.   جانشین رییس پلیس راهور ناجا با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها اظهار کرد: ترافیک در آزادراه قزوین _ کرج_تهران حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک نیمه سنگین است. 47231
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » تهران | ترافیک | پلیس |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


تاثیر کرونا در میزان خودکشی
گرچه آمار منتشر شده مربوط به خودکشی در کشورهای جهان اغلب به‌روز نیست اما ژاپن با انتشار آمار خودکشی در سال جاری میلادی (۲۰۲۰)، تاثیر شیوع کرونا بر سلامتِ روان مردم کشور خود را سنجید.

عجله نکنید، برای طلاق هنوز وقت دارید!
 طلاق در یک جمله ناشی از عدم سازگاری زن و شوهر و پایان‌دادن به رابطه زناشویی در قرارداد ازدواج است و طرفین در آن به دلیل عدم سازگاری و توافق و گاهی اوقات تنها به خاطر دلایل شخصی قادر به ادامه راه زندگی نیستند.

مجلس در بودجه‌ریزی مقابله با کرونا را مدنظر قرار دهد
فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران در پیامی به مجلس نوشت: آینده‌نگری در بودجه‌ریزی پیش‌رو برای مقابله با کرونا از طریق اصلاح فرایند استخدام نیروهای حوزه سلامت گام بزرگی در ریشه کنی کرونا خواهد بود.

تشکل‌های دانشجویی مشهد خواستار تحقیق و تفحص از برجام شدند
تشکل های دانشجویی مشهد با محکومیت ترور دانشمند هسته‌ای، خواستار تحقیق و تفحص از برجام توسط نمایندگان شدند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید