آزارگران زنان و دختران اعدام و یا اخته شوند !

کد خبر 41822 1399-06-26 23:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نخست وزیر پاکستان یک پیشنهاد جنجالی برای مجازات متجاوزان جنسی داده است.

نخست وزیر پاکستان یک پیشنهاد جنجالی برای مجازات متجاوزان جنسی داده است. عمران خان نخست وزیر پاکستان در یک مصاحبه پیشنهاد داده کسانی که به زنان و دختران تجاوز می کنند و کودکان را مورد آزار جنسی قرار می دهند، با گاز اخته شوند.
او گفت این پیشنهاد را در جلسه هیئت وزیران پاکستان نیز مطرح کرده است.
عمران خان در گفت وگو با یک شبکه تلویزیونی پاکستانی گفت: کسانی که زنان و دختران و کودکان را آزار می دهند باید در ملأ عام به دار آویخته شوند؛ اگر این کار صورت گیرد دیگر کسی دست به تجاوز نمی زند؛ الان شما از آمار واقعی تجاوزها در پاکستان خبر ندارید چون خیلی ها می ترسند و خجالت می کشند که بلایی را که بر سرشان آمده، گزارش دهند.
پیشنهادهای خان برای برخورد با متجاوزان جنسی درحالی است که در هفته های گذشته قتل و تجاوز به یک دختر هفت ساله پاکستان را در حیرت فرو برده است.
نخست وزیر این کشور در برنامه تلویزیونی اذعان کرد که مجازات متجاوزان و آزار جنسی اعدام باعث تیرگی روابط اسلام آباد با کشورهای دیگر به خصوص غربی ها خواهد شد.
وی به جای مجازات اعدام پیشنهاد دیگری ارائه داد و گفت به جای اعدام می توان آنها را با گاز اخته کرد تا دیگر قدرت تولیدمثل نداشته باشند و آینده ای برای آنان متصور نباشد.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » آمار |
این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :

بیشتر بخوانید

تکذیب بازداشت یا احضار امیر دریادار سیاری

انتشار مستندات حمله سایبری به رژیم صهیونیستی همزمان با ساعت ترور شهید سلیمانی

درباره تصویر جنجالی مجله اکونومیست آیا مجله مشهور انفجار بیروت را پیش بینی کرده بود؟