اکونومی نیوز / سیاسی

نوید افکاری اعدام شد

کد خبر 40538 1399-06-22 13:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس کل دادگستری فارس گفت:حکم قصاص یک متهم به قتل که در سال 97 فردی را با ضربه چاقو به قتل رسانده بود صبح امروز در زندان عادل آباد شیراز به مرحله اجرا درآمد.
نوید افکاری اعدام شد


 حجت الاسلام سید کاظم موسوی  با اعلام این خبر گفت: این متهم 46 روز پس از ارتکاب جنایت در شهریور ماه 97 دستگیر و پرونده وی پس از تکمیل تحقیقات توسط بازپرس ویژه قتل در دادسرای عمومی و انقلاب شیراز با صدور قرار جلب به دادرسیِ معاون دادستان عمومی و انقلاب شیراز جهت رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان فارس ارسال گردید.رئیس کل دادگستری استان فارس افزود: پس از برگزاری جلسه علنی رسیدگی به این پرونده، شعبه اول دادگاه کیفری یک استان که با حضور دو قاضی تشکیل گردید متهم اصلی پرونده را به قصاص نفس محکوم کرد. این مقام ارشد قضایی استان بیان داشت: پس از این نیز رأی صادره با اعتراض وکیل مدافع متهم در شعبه 35 دیوان عالی کشور بررسی که در نهایت حكم صادره مبنی بر قصاص نفس قطعیت یافت و پس از انجام تشريفات قانوني استيذان و با اصرار اولیاء دم و خانواده مقتول به مرحله اجرا گذارده شد.گفتنی است روند رسیدگی به این پرونده از سال 1397 آغاز شده بود كه تا ابتدای امسال به طول انجامید.
گفتنی است مهدی محمودیان، فعال مدنی در همین زمینه در توییتی نوشت: به خانواده افکاری اعلام شد که صبح امروز نوید افکاری اعدام شده است.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » پرونده |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


سفر «کریستوفر هنزل» به المهره یمن تحریک کننده است/ نبردی سرنوشت ساز با محور صهیونیستی در راه است
صنعا ضمن محکوم کردن سفر سفیر آمریکا نزد دولت مستعفی یمن به استان المهره از نبردی سرنوشت ساز که با محور صهیونیستی در راه است، پرده برداشت.

ستگیری ۳ تن از عناصر تروریست ضدانقلاب در شمال‌غرب کشور
 ‌روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا علیه‎السلام نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از دستگیری 3  تن از عناصر تروریست ضد انقلاب و مزدوران استکبار جهان ی که قصد انجام اقدامات تروریستی را داشتند، خبر داد.

قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها به دولت ابلاغ شد
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها از سوی رئیس مجلس به دولت ابلاغ شد.

پاشینیان: در تمام ۴۴ روز درگیریِ قره‌باغ، با پوتین در تماس بودیم
نخست‌وزیر ارمنستان امروز در نشست سازمان پیمان امنیت جمعی اعلام کرد: در تمام ۴۴ روز درگیریِ قره‌باغ، با پوتین در تماس مستقیم بودیم.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید