اکونومی نیوز / سیاسی

همه طرف‌های برجام بر حفظ آن تاکید دارند

کد خبر 38002 1399-06-11 21:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در پایان نشست کمیسیون مشترک برجام در وین تاکید کرد که طرف های برجام برای حفظ این توافق چندجانبه مصمم هستند.
همه طرف‌های برجام بر حفظ آن تاکید دارند


 هلگا اشمید در توییتی نوشت: مهم است که ببینیم طرفین در پیدا کردن راه حلی برای حفظ توافق هسته ای با ایران متحد هستند. معاون جوزپ بورل نوشت: همین حالا نشست کمیسیون مشترک برجام به پایان رسید. مهم است که ببینیم طرفین در پیدا کردن راه حلی برای حفظ توافق هسته ای با ایران و پیدا کردن راهی برای اطمینان حاصل کردن از اجرای برجام علی رغم چالش های کنونی متحد هستند.
نشست عادی کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان و مدیران سیاسی وزیران خارجه کشورهای ایران و ۱+۴ امروز (سه شنبه) در هتل کوبورگ وین آغاز به کار کرد.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » ایران |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


بازداشت عامل انتحاری داعشی در شمال عراق
اداره اطلاعات وابسته به وزارت کشور عراق امروز یکم دسامبر ۲۰۲۰ از بازداشت یک عامل انتحاری در استان نینوا خبر داد که در گردان انتحاری های داعش فعالیت می کرده است.

ترور شهید «فخری زاده» نیازمند یک واکنش بازدارنده است
عضو برجسته جنبش جهاد اسلامی فلسطین نسبت به تبعات ترور دانشمند ایرانی شهید محسن فخری زاده هشدار داد و اعلام کرد که این امر نیازمند یک واکنش بازدارنده است.

آمریکا و غرب با دروغ‌پراکنی به دنبال مخدوش کردن چهره سوریه هستند
نماینده دائم سوریه در سازمان منع گسترش تسلیحات شیمیایی تأکید کرد که دمشق به تمامی تعهدات خود در این سازمان عمل کرده است اما آمریکا و غرب به دنبال مخدوش کردن چهره سوریه هستند.

جلسه علنی مجلس آغاز شد/ ادامه بررسی جزیئات طرح «اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها»
جلسه علنی عصر امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش آغاز شد و طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از ملت ایران در دستور کار قرار گرفت.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید