اکونومی نیوز / اقتصاد ایران

نرخ ارز نیمایی به آزاد نزدیک شد

کد خبر 37982 1399-06-11 18:45
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نرخ ارز نیمایی به آزاد نزدیک شد اقتصاد کلانباشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رفته رفته نرخ دلار در سامانه نیما با اختلاف فقط حدود ۱۰۰۰ تومان، در حال برابری با قیمت ارز در صرافی هاست.

رفته رفته ارز در سامانه نیما  با اختلاف حدود ۱۰۰۰ تومان، در حال برابری با قیمت ارز در صرافی هاست. امروز قیمت خرید دلار در سامانه نیما ۲۱ هزار و ۱۴۶ تومان و قیمت خرید آن در صرافی ها  ۲۲ هزار و ۸۰۰ تومان  است. همچنین طی تماس های تلفنی با چند صراقی؛ قیمت خرید دلار در بازر آزاد ۲۳ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت فروش آن  ۲۳ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شد. عنوان خرید(ریال) فروش(ریال) ارز در سامانه نیما ۲۱۱,۴۶۵ ۲۰۰,۷۵۶ ارز در صرافی ۲۲۸,۰۰۰ ۲۲۹,۰۰۰ ارز در بازر آزاد ۲۳۴.۰۰۰ ۲۳۷.۰۰۰ * منبع این جدول سایت سامانه سنا است ۲۲۳۲۲۵
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » دلار | ارز |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اقتصاد ایران


تغییری جدید در حقوق بازنشستگان
بر اساس مصوبه هیئت دولت و به استناد رأی دیوان عدالت اداری، دریافتی بازنشستگان از سقف لحاظ شده هفت برابر حداقل حقوق، معاف شد.

پیش بینی رشد ۴.۴ درصدی اقتصاد ایران در سال آینده
اقتصاد کلانایسنا نوشت: بانک تسویه بین الملل در گزارشی با اشاره به بازگشت احتمالی آمریکا به برجام در دوره ریاست جمهوری جو بایدن پیش بینی کرد با وجود بحران ناشی از کرونا و محدودیت سرمایه گذاری های خارجی، اقتصاد ایران سال آینده رشد ۴.۴ درصدی را تجربه کند و سه سال رشد منفی این کشور به پایان برسد.

آخرین اخبار از وام یک میلیونی یارانه ۱۰۰ هزار تومانی چه شد؟
اقتصاد کلانتجارت‌نیوز نوشت: شنبه اول آذر ماه، رئیس جمهور اعلام کرده بود که امروز مصوب شد که برای نزدیک به ۳۰ میلیون نفر تا پایان سال در هر ماه، ۱۰۰ هزار تومان بلاعوض بدهیم و هم برای ۱۰ میلیون خانوار وام یک میلیون تومانی در نظر بگیریم. ثبت نام هر دو این‌ها در هفته اخیر آغاز شده است.

نامه فعال کارگری به رئیس‌جمهور؛ کاسه صبر بازنشستگان در حال سرریز شدن است
بک فعال صنفی کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی ضمن تشریح اوضاع اسفناک معیشتی کارگران و مستمری بگیران و تبعیض آشکار در اجرای قانون همسان‌سازی حقوق، نسبت به کم لطفی در حق آنها هشدار داد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید