اکونومی نیوز / اجتماعی

کمترین آمار مبتلایان به کرونا در تهران مربوط به کدام منطقه است؟

کد خبر 37966 1399-06-11 17:03
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
شهردار منطقه ۷ شهر تهران گفت: از ابتدای شیوع کرونا با تمام امکانات در نظافت و پاکسازی منطقه با مشارکت نهادهای مردمی، بسیج ، مساجد، شورایاران و معتمدین اقدام شد.
کمترین آمار مبتلایان به کرونا در تهران مربوط به کدام منطقه است؟


سمیه حاجوی درباره اهم برنامه و پروژه های منطقه ۷ شهرداری تهران در سال جاری، اظهار کرد: با توجه به پایین بودن سرانه خدماتی  و فضای سبز در منطقه، احداث میدان میوه و تره بار و تملک بوستان نراقی در خیابان بهار در اولویت های منطقه قرار گرفت. در این راستا بوستان نراقی تملک شده و در حال احداث آن برای بهره برداری هستیم و میدان میوه و تره بار نیز تا دو ماه آینده افتتاح خواهد شد. 
وی ادامه داد: از دیگر پروژهای منطقه، تملک بیمارستان متروکه جرجانی است؛ این مکان به علت متروکه بودن جزو دغدغه های شهروندان این محل است که با تبدیل آن به بوستان رضایتمندی مردم برآورده خواهد شد. بوستان بخشی فرد هم در سال گذشته در دل محلات با املاک ریزدانه تملک شد و احداث آن از دی ماه سال ٩٨ آغاز و در مرداد ٩٩ به اتمام رسید، بدین ترتیب با افتتاح آن، بهره برداری شهروندان از بوستان فراهم شد. 
شهردار منطقه ۷ شهر تهران تصریح کرد: احداث مخزن بتنی در خیابان اجاره دار هم از دیگر پروژه های مهم منطقه است و مقرر شده از طریق احداث این مخزن آبهای سطحی و قنات جاری در منطقه جمع آوری و در چرخه آب خام فضای سبز استفاده شود تا در جهت فرآیندهای زیست محیطی، از هدر رفت آبهای سطحی جلوگیری و استفاده  از سفره های زیرزمینی کمتر شود.
وی در ادامه اظهارات خود گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا با تمام امکانات در نظافت و پاکسازی محل اقدام شد و در این کار با مشارکت نهادهای مردمی ، بسیج ، مساجد، شورایاران و معتمدین محل برنامه منسجمی ارائه و در راستای آن اقدام شد.  شهرداری منطقه در ضدعفونی معابر با کمک نیروهای مردمی بسیج در شستشوی پایانه ها و مراکز عمومی هم فعالیت کرد.
حاجوی با اشاره به اینکه منطقه ٧ کمترین آمار مبتلایان بیماری کرونا در شهر تهران را داشته است، افزود:  هماهنگی و مشارکت با بیمارستان های سطح منطقه و هم افزایی در کاهش شیوع این بیماری منحوس از دیگر اقدامات ویژه منطقه بود و در راستای وظایف شهرداری جلب مشارکت مردمی بسیار موثر واقع شد. 
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » کرونا |

پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید