اکونومی نیوز / اقتصاد ایران

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران خسارت خانه‌های روستایی آسیب‌دیده از سیل خراسان جنوبی را پرداخت می‌کند

کد خبر 37944 1399-06-11 16:16
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
بانک قرض‌الحسنه مهر ایران خسارت خانه‌های روستایی آسیب‌دیده از سیل خراسان جنوبی را پرداخت می‌کند اقتصاد کلانبانک قرض‌الحسنه مهر ایران ۸۶هزار واحد مسکونی روستایی استان خراسان جنوبی در برابر حوادث و بلایای طبیعی بیمه‌ کرده است که بر این اساس خسارت وارد شده به خانه سیل‌زدگان اخیر روستاهای این استان با معرفی بانک به بیمه پرداخت می‌شود.

به نقل از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، بارندگی‌های اخیر منجر به جاری شدن سیل در سطح استان خراسان جنوبی شده و در این بین خسارات مختلفی به زیرساخت‌ها، باغ‌ها و خانه‌های روستایی این استان وارد کرده است. بانک مهر ایران پیش از این و در راستای مسئولیت اجتماعی خود، خانه‌های روستایی واقع در سه استان از جمله خراسان جنوبی را در برابر حوادث، بیمه کرده است. در این راستا ۵۰۰هزار خانه روستایی واقع شده در سه استان خراسان جنوبی، ایلام و سیستان و بلوچستان بیمه شده‌اند. این خانه‌ها در برابر حوادث و بلایای طبیعی از جمله سیل، زلزله، آتش‌سوزی، صاعقه، طوفان و... بیمه شده‌اند. سقف پوشش بیمه برای خانه‌های آسیب‌دیده ۲۵ میلیون تومان و برای اسباب و وسایل منزل ۵ میلیون تومان است. استانداری خراسان جنوبی ۸۶هزار واحد مسکونی روستایی را به بانک مهر ایران معرفی کرده که همه آن‌ها تحت پوشش بیمه حوادث قرار گرفته‌اند که مالک هر یک از آن‌ها که منزلش از سیل اخیر آسیب دیده باشد، مشمول دریافت بیمه حوادث خواهد شد. خانه‌های روستایی آسیب دیده در سیل توسط استانداری معرفی و در صورتی که در فهرست بیمه‌شدگان قرار گرفته باشند، پس از تأیید بانک مهر ایران برای پرداخت به بیمه ارسال می‌شوند. امید که این اقدام بانک مهر ایران مرهم کوچکی بر زخم‌های هموطنان‌مان در استان خراسان جنوبی و راهگشای بخشی از مشکلات ایجاد شده برای آن‌ها باشد. ۲۲۳۲۲۷۴۵
بازنشر از خبرآنلایـن

کلمات کلیدی » ایران |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اقتصاد ایران


یادداشت همتی درباره جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با رهبر انقلاب
همتی درخصوص جلسه امروز شورای عالی هماهنگی اقتصادی با رهبر انقلاب نوشت: رهبرمعظم انقلاب در دیدار با اعضای شورایعالی هماهنگی اقتصادی راهبردهای مهمی را درخصوص مسائل اقتصادی مطرح فرمودند.

همه چیز درباره وام یک میلیون تومانی کرونا اینفوگرافی + ویدئو
نام نویسی برای دریافت وام یک میلیون تومانی کرونا از امروز آغاز شده و تا سه‌شنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت.

اعلام ضوابط جدید اجرایی صدور و نقل و انتقال چک
بانک مرکزی و شبکه بانکی به منظور اجرای قانون جدید، تمهیدات لازم را برای ثبت چک در «سامانه صیاد» توسط دارندگان چک فراهم کرده است.

جنرال موتورز ۷ میلیون خودروی خود را فراخوانی می‌کند
جنرال‌موتورز اعلام کرد ۷ میلیون خودروی ساخته شده توسط این شرکت را به علت نقص فنی در ایربگ‌های مارک تاکاتا ایر، از سراسر جهان فراخوانی خواهد کرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید