اکونومی نیوز / سیاسی

سرپوش کرونا بر مطالبات جامعه تعداد مبتلایان در کشور ممکن است چند برابر آمار اعلام‌شده باشد

کد خبر 37938 1399-06-11 16:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
وزیر علوم دوران اصلاحات گفت: مطرح‌کردن دوگانه‌های کاذبی همچون سلامت و اقتصاد از سوی رئیس دولت، توجیهی ندارد؛ همه چیز از اقتصاد گرفته تا دین، علم، سیاست و قدرت باید در خدمت تأمین حقوق انسان‌ها و حفظ سلامت آنان باشد.
سرپوش کرونا بر مطالبات جامعه  تعداد مبتلایان در کشور ممکن است چند برابر آمار اعلام‌شده باشد

   هم پزشک است و هم سیاست مدار؛ وزیر محبوب علوم که در دوران اصلاحات به دلیل حادثه کوی دانشگاه استعفا داد، در روزهای دلسردی مردم نتوانست در مصاف با احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری به پیروزی دست پیدا کند؛ اتفاقی که گفته می شود باعث افول دوران اصلاح طلبی در ایران شد. مصطفی معین، متخصص کودکان، تمام روزش را در مرکز طبی کودکان می گذراند و بعد از ظهرها به فعالیت های دیگرش می پردازد. گفت وگوی ما با او، به عنوان پزشکی که دستی بر آتش سیاست دارد و می داند دولت ایرانی با چه چالش ها و موانعی برای مهار بحران ها روبه روست، در روزهایی اتفاق افتاد که ایران موج دوم کرونا را سپری می کند. هرچند تلاش کردیم گفت و گویمان روی مدار کرونا بچرخد، اما نمی شود با معین گفت وگو کرد و چرخی در جهان سیاست نزد؛ سیاستی که امروز بخش عمده ای از آن با کرونا در هم تنیده شده و ایران هم جزئی از آن است.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » کرونا | ایران | محمود احمدی نژاد |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


شمار قربانیان کرونا در آمریکا به ۲۸۰ هزار نفر نزدیک شد/ ۱۰۲ هزار و ۲۰۰ بستری در شبانه‌روز گذشته
شمار قربانیان کرونا در آمریکا در حالی به ۲۷۹ هزار و ۸۶۵ نفر افزایش یافته است که تاکنون ۱۴ میلیون و ۳۱۳ هزار و ۹۴۱ نفر در این کشور به کووید- ۱۹ مبتلا شده اند.

بایدن: با کنار زدن ترامپ از قدرت، کار مفیدی برای کشورم انجام دادم
نامزد دموکرات و مدعی پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا به صراحت گفت که «جلوگیری از راهیابی ترامپ به کاخ سفید برای چهار سال آینده، کار مفیدی است که وی در حق کشور خود کرده است».


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید