اکونومی نیوز / سیاسی

بایدن برای نیروهای امدادی در پیتسبرگ پیتزا خرید

کد خبر 37936 1399-06-11 16:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
کاندیدای ریاست جمهوری دموکرات‌ها در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا که ماه‌ها کمپین از راه دور داشت، این بار به پیتسبرگ در پنسیلوانیا رفت تا شخصا به نیروهای امدادی این شهر که در روزهای اخیر شاهد ناآرامی‌ بوده، پیتزا بدهد.
بایدن برای نیروهای امدادی در پیتسبرگ پیتزا خرید


جو بایدن برای گروهی از نیروهای آتش نشان در پیتسبرگ پیتزا خرید و به شوخی به نیروهای امدادی گفت: می ترسم کارمندانم جعبه های پیتزا را نگه دارند و آنها را به شما ندهند.
در جریان این بازدید، یک معترض روی یک کامیون سفیدرنگ ایستاده و با یک بلندگو علیه بایدن شعار می داد، در حالیکه پرچم کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا را در دست داشت و چندین بار فریاد زد که پنسیلوانیا به بایدن رای نمی دهد.
بایدن قویا واکنش ترامپ به خشونت های اخیر در اعتراضات سراسر آمریکا را مورد انتقاد قرار داده و این رئیس جمهوری را بابت دامن زدن به تنش ها و خشونت ها از زمان کشته شدن جورج فلوید، شهروند سیاه پوستی در مینیاپولیس به دست افسر سفیدپوست پلیس مورد سرزنش قرار داده است.
بایدن گفته است: این رئیس جمهور مدت هاست که هرگونه رهبری اخلاقی در این کشور را تباه کرده است. او نمی تواند این خشونت را متوقف کند چون برای چندین سال است که به آن دامن زده است.
سفر بایدن به پیتسبرگ چندین ماه پس از کمپین های انتخاباتی اش از دلاور در بحبوحه کروناویروس انجام شد. او بابت کمپین از راه دور خود در دوران پاندمی کرونا، بارها هدف انتقاد کمپین ترامپ قرار گرفته است.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » کرونا | آمریکا | دونالد ترامپ | پلیس |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


روش ترور موساد با سازمان سیا چه تفاوت‌هایی دارد؟ از پرستو تا سیگار انفجاری
حوزه عمل سیا وسیع‌تر از موساد است. موساد بیشتر در خاورمیانه در حال انجام عملیات خرابکارانه است، در حالیکه سیا ماموران بسیاری در استرالیا، روسیه، چین و کره شمالی و آمریکای لاتین دارد.

رئیس جمهور لبنان خواستار مساعدت بین المللی برای عبور از بحران شد
رئیس جمهور لبنان دریافت کمک بین المللی جهت فائق آمدن بر بحران اقتصادی در این کشور را «بی نهایت مهم» خواند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید