اکونومی نیوز / سیاسی

فرماندار آبادان در جلسه با مجلسی‌ها بی‌هوش شد

کد خبر 37931 1399-06-11 16:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
در حاشیه سفر قالیباف به خوزستان، نشست مسئولان استان با رییس کمیسیون عمران مجلس درحال برگزاری بود که فرماندار آبادان بر اثر فشار عصبی، بیهوش و به بیمارستان منتقل شد.
فرماندار آبادان در جلسه با مجلسی‌ها بی‌هوش شد


در حاشیه سفر رییس مجلس شورای اسلامی به خوزستان نشست مسؤولین خوزستان با رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی برگزار شد که در این جلسه سیدزین العابدین موسوی فرماندار آبادان بر اثر فشار عصبی بیهوش شد.
وی توسط نیرو های اورژانس به بیمارستان منتقل شد.
مدیرروابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان در خصوص وضعیت سلامت سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان که در نشست بررسی مشکلات آبادان دقایقی پیش دچار بدحالی ناشی از کار زیاد شد، اعلام نمود:حال عمومی وی رضایت مند است و برای رسیدن به شرایط پایدار سلامتی به بخص CCU این بیمارستان منتقل خواهد شد.وی  توسط فوریتهای پزشکی به بیمارستان امام خمینی (ره) منتقل شد و توسط پزشکان این بیمارستان مورد معالجه اولیه قرار گرفت. نتیجه بررسی پزشکان وضعیت مناسب بدنی وی است. هرچند برای رسیدن به شرایط پایدار  سلامتی مقرر شد فرماندار ویژه آبادان در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان نفت بستری گردد.
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در جریان نظارت میدانی از شهرهای استان خوزستان و پیگیری مطالبات مردم روز سه شنبه ۱۱ شهریور ۹۹ از آبادان و خرمشهر بازدید و با تعدادی از مردم این بندر گفت و گو کرد.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » نفت | مجلس |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


کنایه تند مهاجری به قالیباف؛ مجلس دناپلاس دروغ را حلال کرده است؟ با اطلاع می‌گویم حرفتان درباره مصوبه ضدبرجامی کاملاً دروغ است
محمد مهاجری، روزنامه نگار و فعال سیاسی در واکنش به اظهارات رییس مجلس شورای اسلامی نوشت: دروغ همچنان حرام است مگر اینکه مجلس دناپلاس حلالش کرده باشد!

آلمان یک ناو پیشرفته به تل آویو تحویل داد
آلمان یک ناو پیشرفته با نام «سپر» را به رژیم صهیونیستی تحویل داد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید