اکونومی نیوز / اجتماعی

دمای پایتخت به تدریج افزایش می یابد

کد خبر 37819 1399-06-11 10:32
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: طی روزهای آتی دمای هوای تهران به تدریج افزایش خواهد یافت.
دمای پایتخت به تدریج افزایش می یابد


کبری رفیعی از استمرار بارش پراکنده در برخی نقاط خبر داد و گفت: امروز در دامنه های زاگرس واقع در استان های چهار محال بختیاری، غرب اصفهان، لرستان، ایلام، کرمانشاه، کردستان و همدان رگبار باران گاهی رعد و برق پیش بینی می شود.
وی افزود: بنابر نقشه های هواشناسی امروز در ارتفاعات البرز مرکزی، شمال خراسان رضوی و همچنین در برخی مناطق شمال غرب بارش پراکنده رخ می دهد.
رفیعی با بیان اینکه روز چهارشنبه در ارتفاعات زاگرس و ارتفاعات البرز غربی بارش پراکنده دور از انتظار نیست، گفت: طی روزهای پنج شنبه و جمعه در غرب سواحل دریای خزر، اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی بارش خواهیم داشت.
این کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: طی سه روز آینده در نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید و گرد و خاک تداوم دارد.
افزایش تدریجی دما از اواخر هفته در پایتخت
وی درباره آخرین وضعیت آب و هوای تهران گفت: امروز آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد است.
رفیعی در پایان کمینه دمای امروز را ۱۹ درجه و چهارشنبه را ۲۰ درجه بالای صفر اعلام کرد و گفت: از روز چهارشنبه دما به تدریج در پایتخت افزایش می یابد.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » تهران | پایتخت |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


وقتی معده فلج می‌شود
در شرایطی که دلیل دقیق گاستروپارزی مشخص نیست، تصور بر این است که با اختلالات سیگنال های عصبی در معده مرتبط باشد.

تاثیر کرونا در میزان خودکشی
گرچه آمار منتشر شده مربوط به خودکشی در کشورهای جهان اغلب به‌روز نیست اما ژاپن با انتشار آمار خودکشی در سال جاری میلادی (۲۰۲۰)، تاثیر شیوع کرونا بر سلامتِ روان مردم کشور خود را سنجید.

عجله نکنید، برای طلاق هنوز وقت دارید!
 طلاق در یک جمله ناشی از عدم سازگاری زن و شوهر و پایان‌دادن به رابطه زناشویی در قرارداد ازدواج است و طرفین در آن به دلیل عدم سازگاری و توافق و گاهی اوقات تنها به خاطر دلایل شخصی قادر به ادامه راه زندگی نیستند.

مجلس در بودجه‌ریزی مقابله با کرونا را مدنظر قرار دهد
فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران در پیامی به مجلس نوشت: آینده‌نگری در بودجه‌ریزی پیش‌رو برای مقابله با کرونا از طریق اصلاح فرایند استخدام نیروهای حوزه سلامت گام بزرگی در ریشه کنی کرونا خواهد بود.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید