ماجرای کلاهبرداری هزار میلیاردی طلافروش خیابان ملت در چهارمحال بختیاری عکس

کد خبر 37733 1399-06-11 02:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از دستگیری 6 کلاهبردار خبر داد و گفت: این افراد در یک طلافروشی به بهانه سرمایه‌گذاری و پرداخت سود، صد میلیارد تومان وجه نقد و طلا از شهروندان گرفته و متواری شده بودند.

غلامعباس غلامزاده صبح امروز در جمع خبرنگاران چهارمحال و بختیاری گفت: به دنبال مراجعه و شکایت 120 نفر از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری یک طلافروش با مشخصات معلوم در چهارراه بازار شهرکرد، پیگیری موضوع در دستورکار پلیس استان قرار گرفت.
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: این طلافروش با جلب اعتماد مردم و به بهانه سرمایه گذاری و پرداخت سود کلان مقدار زیادی پول و طلا از شهروندان گرفته و پس از پرداخت سود اندکی متواری شده بود.
وی ارزش وجوه نقد و طلاهای مالباختگان را صد میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: با اقدامات فنی و اطلاعاتی پلیس استان پس از مسدود کردن حساب ها و ممنوع الخروج کردن این افراد و با توجه به سرنخ های به دست آمده پس از حدود یک ماه سه متهم اصلی این پرونده در یکی از استان های کشور شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.
غلامزاده اضافه کرد: سه تن از همدستان این افراد نیز در شهرکرد دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شدند.
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: مقدار قابل توجهی پول و طلا به ارزش 50 میلیارد ریال از متهمان کشف شد.
وی با بیان اینکه ادامه کار در اختیار مرجع قضایی است، از شهروندان خواست فریب این افراد را نخوردند و به سادگی اعتماد نکنند.

بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی » طلا | بازار | کلاهبرداری | مردم | ریال | تومان |
این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :