جهانگیری احتمالا کاندیدای ۱۴۰۰ می‌شود

کد خبر 31431 1399-05-14 17:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فعال اصلاح طلب گفت: جهانگیری احتمالا کاندیدای ۱۴۰۰ می‌شود، معتقدم انتخابات قبل، دست گرمی برای او محسوب می‌شد.

عیسی چمبرعضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان درباره نظریه حضور مشروط اصلاح طلبان، در انتخابات ۱۴۰۰، گفت: ما نه در انتخابات های گذشته و نه در این انتخابات چنین شرطی نداشتیم.
او ادامه داد: در بسیاری از انتخابات از کاندیدایی حمایت کردیم که عضو حزب ما نبودند؛ زیرا ما صرفا به دنبال کاندیدایی هستیم که به پیشرفت کشور کمک کند؛ البته گرایش سیاسی او حتما برای ما مهم است، اما اصلاح طلب بودن او چندان اهمیت ندارد.
چمبر افزود: تلاش ما این است که با کاندیدای خودمان وارد کارزار انتخابات شویم، اما در این فرصت چند ماهه نمی شود به طور قطعی اعلام کرد که لیست ارائه خواهیم داد یا خیر.
عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان، درباره احتمال کاندیدای اجاره ای هم گفت: این تجربه برای ما چندان رضایت بخش نبوده که بخواهیم تکرارش کنیم، از همین رو در تلاشیم که با کاندیدای جریان خودمان وارد عرصه انتخابات شویم؛ اما اگر کاندیدای جریان ما رد صلاحیت شود ممکن است با کاندیدایی وارد کارزار رقابت شویم که از لحاظ توانایی به نامزد خودمان ارجحیت داشته باشد.
فعال اصلاح طلب درباره احتمال حضور جهانگیری در این انتخابات هم بیان کرد: احتمالا او در این انتخابات نامزد خواهد شد، معتقدم انتخابات قبل دست گرمی برای او محسوب می شد؛ با این حال او باید جوانب امر را بسنجد که با توجه به عملکرد دولت روحانی، آیا همچنان اقبالی به او وجود دارد یا خیر.
 

کلمات کلیدی » حسن روحانی | اسحاق جهانگیری | ایران | دولت | انتخابات |
این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :

بیشتر بخوانید

تکذیب بازداشت یا احضار امیر دریادار سیاری

انتشار مستندات حمله سایبری به رژیم صهیونیستی همزمان با ساعت ترور شهید سلیمانی

درباره تصویر جنجالی مجله اکونومیست آیا مجله مشهور انفجار بیروت را پیش بینی کرده بود؟