پرچم و نشان فداکاری به دانشگاه افسری امام علی (ع) ارتش اهدا می‌شود

کد خبر 31299 1399-05-14 11:05
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
به پاس رشادت‌های مجاهدانه دانش‌آموختگان دانشگاه‌های افسری ارتش در سال‌های دفاع مقدس، با تصویب فرماندهی معظم کل قوا، پرچم و نشان فداکاری به دانشگاه افسری امام علی (ع) ارتش جمهوری اسلامی ایران اهدا می‌شود.

 با پیشنهاد ارتش و ستاد کل نیروهای مسلح به محضر  حضرت آیت الله خامنه ای فرماندهی معظم کل قوا(مدظله العالی)، مبنی بر اهداء پرچم و نشان فداکاری یک هزار و 184شهید دانشجو و دانش آموخته دانشگاه افسری امام علی(ع) نیروی زمینی ارتش، پس از تصویب معظم له، این دانشگاه به افتخار دریافت پرچم و نشان «فداکاری» نایل می شود که مراتب به امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران ابلاغ شد.
نقش بی بدیل دانش آموختگان دانشگاه افسری امام علی(ع) ارتش در تثبیت و استحکام پایه های انقلاب و میدان داری فداکارانه و مجاهدانه در عرصه دفاع مقدس و صیانت از مرزهای اعتقادی و حریم اهل بیت(ع) بر صفحات پرافتخار ارتش ولایتمدار و تارک ایران اسلامی ثبت شده است.
این دانشگاه با تربیت افسران مومن، مطهر و  مالکان اشتری چون صیادها، ستاری ها و نامجوی ها و همچنین نقش آفرینی موثر در ارتقاء توان رزمی و دفاعی، بارها از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا (دامت برکاته) مورد تفقد قرار گرفته و به القاب «فیضیه ارتش» و «کانون علم و جهاد» و «ذخیره های امید»  مفتخر شده بود.

کلمات کلیدی » ایران | مرز | انقلاب | دانشگاه |
این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :

بیشتر بخوانید

تکذیب بازداشت یا احضار امیر دریادار سیاری

انتشار مستندات حمله سایبری به رژیم صهیونیستی همزمان با ساعت ترور شهید سلیمانی

درباره تصویر جنجالی مجله اکونومیست آیا مجله مشهور انفجار بیروت را پیش بینی کرده بود؟