برای حفظ آبروی نظام از رفیقدوست شکایت کردیم

کد خبر 31295 1399-05-14 11:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
وکیل احمدی‌نژاد با دروغ دانستن مطالب منتشر شده در کتاب محسن رفیقدوست، تاکید کرد که برای حفظ آبروی نظام از او شکایت کرده‌اند.

«سید عادل حیدری» درباره مطالب منتشر شده در کتاب «محسن رفیق دوست» مبنی بر اینکه سفیر انگلیس رئیس جمهور شدن احمدی نژاد را پیش بینی کرده بود، گفت: اکاذیب منتشر شده از سوی آقای رفیق دوست به هر خواننده چنین القا می کند که انتخابات در ایران به طور کلی عاری از اصالت و صحت است. متاسفانه این اکاذیب توسط یک معاند نظام منتشر نشده بلکه از سوی آقای محسن رفیق دوست که خود را طرفدار مطلق نظام، جمهوریت آن و ولی فقیه می داند، منتشر شده است. 
وی با بیان اینکه این مطلب منتشر شده بیشتر از آنکه تخطئه و تخریب آقای احمدی نژاد باشد، باعث بی آبرو کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی است، اظهار داشت: اولین برداشت از این اکاذیب برای هر خواننده این است که انتخابات ایران از سوی انگلیس مهندسی شده و از همه بدتر اینکه رئیس جمهور نظام اسلامی را انگلستان تعیین می کند.
وکیل احمدی نژاد خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه دروغ های انتشار یافته توسط آقای رفیق دوست تخطئه و تخریب نظام است، علیه ایشان اقامه دعوی کردیم تا در دستگاه قضایی کذب بودن عرایض شان اثبات و شائبه های احتمالی مذکور در مورد نظام انتخابات در ایران رفع شود و اگرنه افرادی که علیه آقای احمدی نژاد اکاذیب منتشر می کنند زیاد هستند و ایشان بزرگوارانه در مورد اکاذیبی که به ایشان منتسب می شود، سکوت کرده اند.

کلمات کلیدی » ایران | محمود احمدی نژاد |
این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :

بیشتر بخوانید

تکذیب بازداشت یا احضار امیر دریادار سیاری

انتشار مستندات حمله سایبری به رژیم صهیونیستی همزمان با ساعت ترور شهید سلیمانی

درباره تصویر جنجالی مجله اکونومیست آیا مجله مشهور انفجار بیروت را پیش بینی کرده بود؟