اکونومی نیوز / خودرو

آیا شرایط ثبت نام خودرو تغییر می‌کند؟

کد خبر 30638 1399-05-11 20:43
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
قائم مقام گروه خودروسازی سایپا در خصوص شرایط ثبت نام خودرو و تغییرات آن توضیحاتی داد.
آیا شرایط ثبت نام خودرو تغییر می‌کند؟


 
مجید باقری قائم مقام گروه خودروسازی سایپا در گفت و گویی با اشاره به شرایط ثبت نام خودرو و تغییر شرایط آن، گفت: در حال حاضر مکانیزمی برای قرعه کشی در نظر گرفته شده است چرا که در گذشته شبهاتی برای ثبت نام خودرو ایجاده شده بود.
او بیان کرد: در گذشته می گفتند، عده ای برای ثبت نام خودرو از اینترنت پر سرعت استفاده می کنند و حق دیگر افراد که این نوع اینترنت را ندارند، پایمال می شود و عده ای واسطه گر هستند.
قائم مقام گروه خودروسازی سایپا تشریح کرد: به همین دلیل برای اینکه این شبهات از بین برود، شرایط جدیدی را برای ثبت نام اعمال کردیم. برای اینکه مصرف کننده واقعی بتواند در این طرح شرکت کند، یکی از شرایط این بود که کد ملی در ۴۸ ماه گذشته ثبت نامی نداشته باشد، هر کد ملی دارای گواهینامه و سن بالای ۱۸ سال داشته باشد.
باقری افزود:در حال حاضر طرح جدیدی مطرح شده که از هر خانوار یک کد ملی می تواند اقدام به ثبت نام خودرو کند، اما در هیچ یک از ثبت نام ها این شرط اعمال نشده است و تا طرح بعدی اگر این شرط اجباری شود حتما اطلاع رسانی خواهیم کرد؛ البته این شرط تاکنون به شرط ثبت نام اعمال نشده، اما می توان در طرح های آتی اعمال شود.
قیمت قطعی شاهین مشخص نشده است
قائم مقام گروه خودروسازی سایپا در خصوص تولید و عرضه خودرو شاهین به بازار، گفت: خودرو شاهین زمستان امسال تولید و روانه بازار خواهد شد. برای فروش این خودرو مبلغی را دریافت کرده ایم، اما هنوز قیمت قطعی این خودرو مشخص نیست.
او با اشاره به زمان قرعه کشی بعدی این گروه خودروسازی، بیان کرد: به محض اینکه مجوز قرعه کشی را اخذ کنیم آن را اطلاع رسانی خواهیم کرد.
 

کلمات کلیدی » طلا | بازار | خودرو |

پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید