اکونومی نیوز / سیاسی

همه تروریست‌هایی که بیرون مرزها به دام افتادند

کد خبر 30618 1399-05-11 18:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
در سالهای اخیر قدرتنمایی اطلاعاتی ایران در بیرون از مرزهای کشورمان باعث شد تا سرکردگان بسیاری از گروه های تروریستی در دام تیم های اطلاعاتی – امنیتی ایران گرفتار شوند.
همه تروریست‌هایی که بیرون مرزها به دام افتادند

یکی از مشهورترین چهره هایی که در برابر اقتدار اطلاعاتی ایران سر تعظیم فرود آورد، عبدالمالک ریگی بود. سرکرده گروهک تروریستی جندالله که در آسمان تسلیم رصد اطلاعاتی نیروهای امنیتی کشورمان شد. پس از او بازداشت روح الله زم در عراق با وجود حفاظت امنیتی سطح بالا، حیرت رسانه های غربی را برانگیخت. او که مسئولیت فعالیت های رسانه ای در حمایت از جریانات تروریستی را برعهده داشت، توسط تیم های امنیتی ایران دستگیر شد. حالا سومین چهره ای که سالم به کشور بازمی گردد، جمشید شارمهد سرکرده گروه تروریستی تندر است که سابقه ای طولانی در عملیاتهای خرابکارانه دارد. به جز اینها، ده ها تروریست داعشی نیز در سالهای اخیر بیرون از مرزهای کشورمان بازداشت شده اند. اشراف اطلاعاتی کشورمان بر گروه های ضدایرانی در بیرون از مرزها نشان می دهد که برای گروه های تروریستی هیچ کجای جهان امن نیست.

کلمات کلیدی » ایران | عراق | طلا | مرز |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


طریف: نباید اجازه جنگ و درگیری مجدد در منطقه را بدهیم
وزیر امور خارجه با بیان اینکه منطقه ما شرایط سختی را گذرانده است، گفت: امروز نیاز است از شرایط جدید برای همکاری در منطقه استفاده کنیم تا مجددا جنگ و درگیری در منطقه ایجاد نشود.

قانون هسته‌ای مجلس مرحله به مرحله به اجرا درآمده است
رئیس مجلس با بیان اینکه امروز شاهد بودم که قانون هسته‌ای مرحله به مرحله به اجرا درآمده است، گفت: در غنی‌سازی ۲۰ درصد اورانیوم از جهت زمانبندی جلوتر هستیم.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید