صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / بازار و تجارت

قبل و بعد از نمایشگاه چه اقداماتی باید برای غرفه‌سازی انجام دهید؟

کد خبر 30601 1399-05-11 17:35
زمان تقریبی مطالعه 4دقیقه
هر کسی که قصد شرکت در یک نمایشگاه را داشته باشد و بخواهد برای معرفی برند خود در نمایشگاه غرفه سازی انجام دهد باید آگاهی کافی در این زمینه را داشته باشد.
قبل و بعد از نمایشگاه چه اقداماتی باید برای غرفه‌سازی انجام دهید؟


یکی از نکاتی که بعد از غرفه سازی و طراحی آن بایستی شرکت هایی که قرار است در نمایشگاه ها شرکت کنند به آن توجه کنند این است که افرادی که قرار است در غرفه نمایشگاهی کار کنند همگی لباس های فرم یکدست داشته باشند. این افراد بهتر است از کفش های راحتی استفاده کنند زیرا زمان زیادی را باید در غرفه ها بمانند با این کار کمتر خسته می شوند. اگر می خواهید از فرصت شرکت در نمایشگاه به بهترین شکل ممکن استفاده کنید در انتخاب طرح لباس، رنگ آن و لوگوی متصل شده بر روی آن و تمام جزئیات دقت کنید.
علاوه بر لباس کار بایستی پاکت های قابل توجه ای را طراحی کنید که لوگوی شرکت بر روی آن باشد تا در صورت خرید این پاکت های تبلیغاتی ماندگار را به همراه خود ببرند. این مسئله برای معرفی به بازدیدکنندگان بسیار موثر است. بنابراین بعد از غرفه سازی و طراحی آن بایستی به این نکات نیز توجه شود.نکاتی در زمان برگزاری نمایشگاهمعمولاً در قسمت ورودی نمایشگاه یک راهنمای مناسب در اختیار افراد قرار می گیرد. مطمئن شوید که در مسیر ورود تا رسیدن به غرفه شما رقبای شما به چشم می آیند یا خیر و توجه بازدیدکنندگان را به خود جذب می کند یا نمی کند. حتماً یک خودکار و دفتر مناسب و طراحی شده را برای یادداشت های مناسب در اختیار افرادی که قرار است در داخل غرفه کار کنند، قرار دهید.بعد از طراحی و غرفه سازی حتماً به فکر طراحی کارت ویزیت و کاتولوگ و هر گونه نشان تبلیغاتی با گرافیک عالبی و مناسب باشید. توجه داشته باشید که از اینکه خود را به بازدیدکنندگان معرفی کنید هیچ ترسی نداشته باشید زیرا هرچقدر که در بین مردم شناخته تر شده باشید، موفق تر عمل خواهید کرد.
توجه داشته باشید که داشتن یک لپ تاپ که حاوی اطلاعاتی کامل تر از کاتولوگ ها می باشد، حتما لازم است، تا بتوان اگر لازم شد این اطلاعات را در اختیار افراد قرا داد.
توجه داشته باشید که اگر محصولات شما به گونه ای نیست که حمل و نقل آن آسان باشد، سفارش افراد را ثبت کنید و مسئولیت حمل و نقل را خودتان بر عهده بگیرید. آدرس آنها را دریافت کنید و زحمت حمل آن را به مشتری ندهید. این موضوع یکی از موارد مشتری مداری است که مشتری را به سمت شرکت جذب می کند. بعد از غرفه سازی و طراحی آن به این موارد دقت کنید و آنها را رعایت کنید.
در زمان نمایشگاه علاوه بر اینکه عرضه خدمات و ارتباط با مشتری مهم است اما مسئله مهم دیگری وجود دارد و آن هم این است که افرادی که در غرفه کار می کنند نیز باید به اندازه کافی استراحت داشته باشند، این افراد باید وعده و میان وعده کاملی داشته باشند تا بتوانند به خوبی با بازدیدکنندگان ارتباط برقرار کنند و همین طور بازدیدکندگان نیز از حضور در غرفه شما لذت ببرند. بنابراین این نیز نکته ای بود که بعد از غرفه سازی و طراحی آن باید به آن توجه کرد.ایجاد شبکه اجتماعی گستردهکاتالوگ، کارت ویزیت، دریافت اطلاعات مشتریان و مخاطبان و دارا بودن شبکه های مجازی برای درجریان قرار دادن مخاطبان از محصولات جدید، خدمات جدید، تخفیفات ویژه و … در ارائه خدمات بعد از نمایشگاه بسیار مؤثر است. بنابراین شما فقط نباید به قبل و حین نمایشگاه و غرفه سازی و طراحی آن فکر کنید، بایستی به بعد از نمایشگاه نیز فکر کنید و با انجام این کار ها خدمات خود را بعد از نمایشگاه نیز می توانید در اختیار مخاطبان تان قرار دهید و ارتباط خود را با آنها قطع نکنید.
تجهیزات نمایشگاهی و غرفه سازی استاندارد چه تأثیری در جذب مخاطب دارد؟
ارزش دکوراسیون نمایشگاهی و اجاره تجهیزات نمایشگاهی مناسب در جذب کردن بازدید کنندگان بسیار زیاد است. سالانه در شهرهای مختلف نمایشگاه هایی برگزار می شود که بازدیدکنندگان زیادی دارند و علت آن وجود یک دکوراسیون و اجاره تجهیزات نمایشگاهی شیک و مدرن در غرفه های آن است که باعث ایجاد حس مثبت در کسانی می شود که از این نمایشگاه دیدن می کنند.

کلمات کلیدی » طلا | مردم |

پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید