قیمت نهائی شاهین هنوز تعیین نشده است تیپ‌های مختلف شاهین عرضه خواهد شد مشتریان در زمان تکمیل‌وجه برای انتخاب تیپ‌های مختلف حق انتخاب خواهند داشت

کد خبر 30584 1399-05-11 16:50
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
قیمت شاهین نهائی نشده و مبلغ پیش‌پرداخت برای ثبت‌نام، به صورت علی‌الحساب بوده و مشتریان می‌توانند با توجه به بودجه و سطح نیاز خود، تیپ مورد نظر شاهین را در زمان تکمیل‌وجه با امکانات خود برای تحویل انتخاب کنند.

مجید باقری با بیان اینکه به تازگی ابهاماتی در خصوص امکانات و تجهیزات خودرو شاهین مطرح شده، افزود: خودرو شاهین با امکانات و تجهیزات متفاوت در چند تیپ تولید و عرضه خواهد شد و مشتریان محترم این خودرو می توانند با توجه به بودجه و سطح نیاز خود، تیپ مورد نظر شاهین را در زمان تکمیل وجه با امکانات و تجهیزات موردنظر خود برای تحویل انتخاب کنند.
وی ادامه داد: با برنامه ریزی های صورت گرفته در گروه خودروسازی سایپا تولید انبوه این خودرو به زودی آغاز خواهد شد و تا ماههای آینده شاهد حضور این خودرو در خیابان ها خواهیم بود.
قائم مقام مدیرعامل سایپا افزود: خودرو شاهین در طرح های فروش اخیر محصولات سایپا با موعد تحویل دی، بهمن و اسفند۹۹عرضه شده بود و مشتریان محترم اطمینان داشته باشند که خودروهای خود را در زمان مقرر و حتی زودتر از موعد اعلام شده، تحویل خواهند گرفت.

کلمات کلیدی » خودرو |
این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :