اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمه

زمان معامله شیفت بعدازظهر امروز(شنبه) سهام شرکت‌های ایران خودرو، شستا، زرماکارون و توسعه مسیر برق گیلان اعلام شد.

کد خبر 30496 1399-05-11 12:26
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
زمان معامله شیفت بعدازظهر امروز(شنبه) سهام شرکت‌های ایران خودرو، شستا، زرماکارون و توسعه مسیر برق گیلان اعلام شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، معاملات امروز بازار سرمایه در حالی بعدازظهر امروز هم به دلیل خستگی هسته معاملات در بازار سهام پیگیری می‌شود که اسامی شرکت‌ها، دوره سفارش‌گیری و زمان دادوستد سهام آنها بدین شرح است:ایران خودرو : از ساعت 12:35 تا 13:35 با دوره سفارش گیری از ساعت 12:35 تا 12:40سایپا : از ساعت 12:45 تا 13:45 با دوره سفارش گیری 12:45 تا 12:50شستا: از ساعت 13:45 تا 14:45 با دوره سفارش گیری از ساعت 13:45 تا 13:50زرماکارون : از ساعت 14:50 تا 15:50 با دوره سفارش گیری از ساعت 14:50 تا 14:55توسعه مسیر برق گیلان : از ساعت 12:35 تا ساعت 13:30 بدون برگزاری پیش گشایشبررسی بسته پیشنهادی مسئولان سازمان بورس در کمیسیون اقتصادی مجلسهشدار عضو کمیسیون اقتصادی:مردم با احتیاط وارد بورس شوند R32365/P/S7,84/CT1 واژه های کاربردی مرتبط فرابورس بورس تهران بیشتر بخوانید... عضو انجمن نوردکاران: عرضه شمش خارج از بورس تخلف است

کلمات کلیدی » بورس | سهام | ایران | بازار | شستا | تهران | خودرو | مجلس | مردم |از پرونده ها بخوانید
» نمادهای شستا و ایران خودرو امروز باز می شوند؟
» نماد «شستا» و «خودرو» در بورس متوقف شد
مطالب دیگر از اکونومی نیوز / بانک،بورس،بیمه


«طراوت» بانک صادرات ایران بیش از ٢٤٠ هزار میلیارد ریال در سال جاری به واحدهای تولیدی اعتبار داد
بازار مالینائب‌رئیس هیئت‌مدیره بانک صادرات ایران گفت: با استفاده از اعتبارات اسنادی ریالی در قالب طرح طراوت همکاری‌های گسترده‌ای را  با تمامی بخش‌های بزرگ اقتصاد ی آغاز کرده‌ایم به نحوی که از ابتدای سال ٩٩ تاکنون ٢٤٠ هزار میلیارد ریال اعتبارات اسنادی ریالی توسط بانک صادرات ایران برای واحدهای تولیدی مختلف صادر شده است.

تعداد کدهای جدید بورسی در دی اعلام شد
بازار مالیروزنامه دنیای اقتصاد نوشت: تلاش سرمایه‌گذاران برای حفظ ارزش سرمایه در دست از یکسو و تبلیغات گسترده دولتی ازسوی دیگر سبب شد تا در ۱۰ ماه سپری‌شده از سال۹۹، بیش از ۲۰میلیون نفر به جمعیت بورس‌بازان افزوده شود.

پیش بینی یک کارشناس از وضعیت بورس تا پایان امسال
بازار مالیروزنامه دنیای اقتصاد نوشت: بازار سرمایه در شرایط کنونی حدود ۴۰ درصد از ارزش خود را از دست داده، این در حالی است که سرمایه برخی سرمایه‌گذاران با کاهش ۷۰ درصدی مواجه شده است. در همین گیر و دار بود که سکاندار سازمان بورس ترجیح را بر این دید که آن را به دست دیگری بسپارد.

سایه دخالت‌های سیاسی از سر بورس برداشته می‌شود؟
طی چند ماه گذشته ترازوی تاثیرگذاری دخالت‌های سیاسی خارج از بازار سرمایه روی این بازار تاثیر گذاشت و ماجرا تا جایی پیش رفت که قالیباف اصل رفتن را ترجیح داده و وزیر اقتصاد نیز از تلاش‌ برای کم کردن این دخالت‌ها خبر داد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید