اکونومی نیوز / اجتماعی

اعلام آمار تعداد فوتی‌های کرونای استان تهران در روز گذشته

کد خبر 30455 1399-05-11 10:51
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
اعلام آمار تعداد فوتی‌های کرونای استان تهران در روز گذشته شهریمیزان نوشت: استاندار تهران از لغو تمامی مجوزهایی که برای برپایی نمایشگاه‌ها در تیرماه امسال صادر شده بود، خبرداد و گفت: تعداد افراد فوت شده در این استان بر اثر ابتلا به کووید ۱۹ در موج دوم شیوع این ویروس از ۱۲۰ نفر نیز گذشت، تعداد افراد فوتی تا روز ۱۰ مرداد در این استان را ۵۲ مورد بود.
اعلام آمار تعداد فوتی‌های کرونای استان تهران در روز گذشته

طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به روند ابتلاء به کرونا در استان تهران بیان داشت: روزانه به طور متوسط ۷۰۰ نفر از بیماران شناسایی‌شده مبتلا به کووید ۱۹ در سطح استان بستری می‌شوند.

کلمات کلیدی » کرونا | طلا | تهران | کووید19 |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


آلودگی هوای اصفهان روی شاخص ۲۴۲
محیط زیستایرنا نوشت: مرکز پایش و کنترل هوای اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان روز پنجشنبه اعلام کرد آلودگی کلانشهر اصفهان وارد ششمین روز متوالی در ماه بهمن شد و میانگین شاخص کیفیت هوا برای عموم ناسالم است.

احداث ۲۱ هزار واحد مسکونی برای محرومان
معاون بنیاد مستضعفان گفت: با تحقق ۳ هزار میلیارد تومان پروژه های بنیاد، ۲۱ هزار واحد مسکونی برای محرومان و مستضعفان ساخته می شود.

سامانه بارشی جدید اکثر نقاط کشور را بارانی و برفی می کند
سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد که در اکثر نقاط کشور فعال خواهد بود و به تدریج روز ۱۲ بهمن از کشور خارج می شود.

آیا کووید ۱۹ از حیوانات خانگی به انسان منتقل می‌شود؟
ا وجود این که ویروس کووید ۱۹ قابلیت انتقال بسیار بالایی در بین انسان‌ها دارد و انتقال آن از انسان به حیوانات نیز امکان‌پذیر است، مستندات محدودی در رابطه با امکان انتقال این ویروس از حیوان به انسان وجود دارد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید