انهدام ۵ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در نهاوند

کد خبر 30394 1399-05-11 05:06
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فرمانده انتظامی نهاوند گفت: در سه ماهه امسال پنج باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان متلاشی شده و ۱۸۵ متهم در حوزه‌های تهیه قاچاق و توزیع مواد مخدر نیز دستگیر شده‌اند.

سرهنگ احمد ساکی از افزایش کشفیات مواد مخدر در سه ماهه اول سال جاری خبر داد و اظهار کرد: در این مدت ماموران مبارزه با مواد مخدر نهاوند با اجرای طرح های مختلف عملیاتی موفق شدند ۳۰ کیلوگرم انواع مواد مورد نظر را کشف کنند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حدودا دو برابر افزایش داشته است.
وی افزود: در سه ماهه امسال پنج باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان متلاشی شده و ۱۸۵ متهم در حوزه های تهیه قاچاق و توزیع مواد مخدر نیز دستگیر شده اند.
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند در ادامه گفت: با پیگیری ماموران پلیس مواد مخدر نهاوند و رصدهای اطلاعاتی آنان نیز طی روز گذشته ۱۳ کیلوگرم تریاک نیز از یک دستگاه پژو ۴۰۵ کشف و راننده متخلف آن دستگیر شد.
وی ادامه داد: ماموران پلیس مواد مخدر این شهرستان پس از شناسایی خودرو مد نظر آن را در حین تردد متوقف کرده و در بازجویی صورت گرفته ۱۳ کیلو تریاک را که به شکلی ماهرانه جاسازی شده بود کشف کردند.
ساکی اظهار کرد: راننده متخلف دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای طی مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شد.

کلمات کلیدی » طلا | خودرو | قاچاق | پلیس | پرونده |
این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :