آخرین وضعیت بازار طلا در نیمه فروردین_ قیمت سکه در بازار کاهش یافت

کد خبر 1281 1399-01-20 15:44
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
افزایش قیمت دلار در بازار تهران، قیمت طلا را بالا برد.

قیمت دلار امروز در بازار تهران و در نیمه فروردین‌ماه، ۹۰۱ تومان گران شد و قیمت ۱۵ هزار و ۷۹۷ تومان قیمت خورد.
افزایش قیمت دلار در بازار تهران، منجر به افزایش قیمت طلا شد، به طوری که هر گرم طلای ۱۸عیار با افزایش ۹۰۰ تومانی، با قیمت ۶۳۸ هزار و ۱۰۰ تومان به فروش رفت. هر مثقال طلا نیز ۲ میلیون و ۷۶۴ هزار تومان قیمت داشت.
از سوی دیگر، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش ۳ هزار تومانی قیمت مواجه شد و با قیمت ۶ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان به فروش رفت. اما هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم رشد ۵۰ هزار تومانی را تجربه کرد و با قیمت ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان فروخته شد.
اما قیمت نیم‌سکه، ربع‌سکه و سکه گرمی بدون تغییر ماند. نیم‌سکه امروز در بازار ۳ میلیون و ۹۰ هزار تومان، ربع‌سکه یک میلیون و ۷۹۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۸۰ هزار تومان قیمت داشت.
امروز در بازار جهانی قیمت اونس طلا ۰.۰۴ درصد کاهش یافت؛ به این ترتیب اونس طلا با قیمت یک‌هزار و ۶۱۸ دلار قیمت پیدا کرد.

کلمات کلیدی » دلار | ارز |
این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :

بیشتر بخوانید

سکه ۱۱ میلیون تومان شد هم‌اکنون‌ هر دلار آمریکا 25000 تومان!

اعطای هر گونه تسهیلات به اشخاص حقیقی‏‏‏‏‏ حقوقی صرفاً پس از تکمیل اطلاعات درخواستی در سامانه متمرکز الکترونیکی تسهیلات و تعهدات (سمات) و دریافت شماره پیگیری از سامانه مذکور، مجاز خواهد بود.

دعوای تکراری بر سر دلارهایی که گم شد _ دلار جهانگیری و سونامی فسادضرورت ورود وزارت اقتصاد و بانک مرکزی به ماجرای گواهی سکه اوراق سکه از همان ابتدا غلط بود

ماجرای ارزهای گمشده دولتی چیست؟ _ پای دلارهای جهانگیری در میان است

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم ۷۳۶ هزار تومان، قیمت دلار ۱۷هزار و ۹۴۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۷میلیون و ۵۲۵ هزار تومان است.