سکه ۱۱ میلیون تومان شد هم‌اکنون‌ هر دلار آمریکا 25000 تومان!

کد خبر 26863 1399-04-28 14:16
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۶۳ هزار تومان، قیمت دلار ۲۴هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۶۳ هزار تومان، قیمت دلار ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون تومان و ۱۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۰میلیون و ۴۰۰ تومان است.
همچنین در بازار سبزه میدان، قیمت نیم سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۳میلیون و ۲۵۰هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۷۵۰هزار تومان تعیین شده است و به فروش می رسد.
قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم یک میلیون و ۶۳ هزار تومان، هرگرم طلای ۲۴عیار یک میلیون و ۴۱۲ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴میلیون و ۶۰۷ هزار تومان ارزش گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۸۱۰ دلار معامله می شود.
افزایش قیمت ارز در بازار داخلی و افزایش قیمت جهانی طلا از جمله دلایل رکوردشکنی های این روزهای طلا و سکه در بازار است؛ قیمت سکه در روزهای اخیر رکوردهای بالایی را به ثبت رسانده است اما با وجود افزایش قیمت ها در بازار طلا و سکه تقاضای اضافی وارد این بازار نشده است و فعالان این بخش می گویند که قیمت ها متأثر از افزایش شدید قیمت دلار، رشد کرده اند.
افزایش قیمت ارز در هفته های اخیر موجب شده است بار دیگر رکوردهای بالایی برای دلار و یورو در تابلوی صرافی ها ثبت شود؛ بر همین اساس در بازار آزاد هم اکنون قیمت دلار۲۵ هزار تومان، یورو ۲۷هزار و ۵۰۰ تومان و درهم امارات ۶هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است.
صرافی های بانک ها امروز شنبه ۲۸ تیرماه قیمت دلار را برای فروش به مردم با ثبات نسبت به قیمت های پایانی روز کاری قبل ۲۳هزار و ۱۰۰ تومان اعلام کرده اند. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت ۲۲هزار و ۳۰۰ تومان خریداری می کنند.
طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی های بانک ها با ثبات نسبت به قیمت های پایانی روز کاری قبل ۲۵هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی ها ۲۴هزار و ۶۰۰ تومان است.

گفتنی است، امروز بانک های عامل قیمت دلار را برای کمتر از ۲۰۰۰ دلار، ۲۲ هزار و ۲۰۵ تومان و ۳ ریال، قیمت یورو را ۲۴ هزار و ۶۱۹ تومان و ۸ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۲۷ هزار و ۱۰۵ تومان و ۴ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده اند. قیمت دلار، قیمت یورو و پوند نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است.
همچنین قیمت خرید دلار برای بیش از ۲۰۰۰ دلار، ۲۲ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۴ هزار و ۶۰۰ تومان است.
** توجه داشته باشید که قیمت های درج شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش!
شعب منتخب بانک ها که مسئولیت فروش ارز مسافرتی را برعهده دارند، فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۲۶ هزار و ۵۶۱ تومان و ۳ ریال  می فروشند. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است.

کلمات کلیدی » دلار | ارز | یورو | طلا | بازار | بانک | مردم |
این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :

بیشتر بخوانید

اعطای هر گونه تسهیلات به اشخاص حقیقی‏‏‏‏‏ حقوقی صرفاً پس از تکمیل اطلاعات درخواستی در سامانه متمرکز الکترونیکی تسهیلات و تعهدات (سمات) و دریافت شماره پیگیری از سامانه مذکور، مجاز خواهد بود.

دعوای تکراری بر سر دلارهایی که گم شد _ دلار جهانگیری و سونامی فساد

آخرین وضعیت بازار طلا در نیمه فروردین_ قیمت سکه در بازار کاهش یافتماجرای ارزهای گمشده دولتی چیست؟ _ پای دلارهای جهانگیری در میان است

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم ۷۳۶ هزار تومان، قیمت دلار ۱۷هزار و ۹۴۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۷میلیون و ۵۲۵ هزار تومان است.

ضرورت ورود وزارت اقتصاد و بانک مرکزی به ماجرای گواهی سکه اوراق سکه از همان ابتدا غلط بود