اکونومی نیوز / اجتماعی

ناپدید شدن نوعروس ۲۰ ساله تهرانی نرگس محمدی را دیده‌اید؟

کد خبر 23374 1399-04-15 16:32
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
نرگس محمدی دختر ۲۰ ساله تهرانی سوم تیر ماه از خانه بیرون آمد و تا به امروز هیچ ردی از او بدست نیامده خانواده نرگس بیش از یک هفته است چشم انتظار دختر نوعروس شان هستند.
ناپدید شدن نوعروس ۲۰ ساله تهرانی  نرگس محمدی را دیده‌اید؟


نرگس محمدی دختر ۲۰ ساله تهرانی در تاریخ سوم تیرماه ساعت ۵و۳۰ دقیقه بعد از ظهر به طرز عجیبی ناپدید شد و در آخرین تماسی که با همسرش گرفته بود به امیرحسن گفته بود که تا ۵ دقیقه دیگر او را می بیند، اما از سوم تیر ماه تا کنون هیچ ردی از این دختر جوان بدست نیامده و گمشدن نرگس محمدی دختر تهرانی در هاله از ابهام فرورفته است.
علی محمدی دایی نرگس دختر ۲۰ ساله تهرانی که یک هفته از گم شدن وی می گذرد گفت:: سوم تیر ماه نرگس خانه را به قصد رفتن نزد شوهرش ترک می کند نرگس می خواست به محل کار شوهرش برود پنج دقیقه مانده بود که به همسر برسد ناگهان در تماسی که همسرش با نرگس می گیرد متوجه می شود گوشی نرگس خاموش شده است از ساعت ۵ و نیم روز سه شنبه سوم تیرماه تلفن همراه این دختر جوان خاموش بوده و تاکنون از او خبری نشده است.
دایی نرگس محمدی در ادامه افزود: تا ساعت ۱۰ شب مدام با تلفن نرگس تماس می گرفتیم، اما خبری از او نبود تا اینکه موضوع را به پلیس گزارش دادیم تا به امروز هم هیچ خبری از نرگس نشده است. تمام بیمارستانها، پزشکی قانونی و اورژانس را گشته ایم، اما بی نتیجه بوده است.
دایی این دختر گمشده تهرانی تصریح کرد: حتی در طول این چند روز تمام دوربین های بانک ها بازبینی شده است. اتوبوس بی آر تی اسنپ و مغازه های اطراف را نیز رصد و پیگیری کرده ایم، اما اثری از نرگس نیست.
دایی نرگس افزود: امیرحسن همسر نرگس محمدی که جوانی ۲۵ ساله است در میدان ابن سینا دروازه شمیران مغازه دار است و قرار بود نرگس پیش همسرش برود تا با یکدیگر برای خرید برخی لوازم مراسم عروسی شان اقدام کنند چند وقتی بیشتر به برگزاری جشن عروسی شان نمانده بود حتی خانه ای را نیز کرایه کرده بودند و در تدارک خرید جهیزیه بودند که این اتفاق رخ داد.
 
 
دایی این دختر گمشده تهرانی گفت: نرگس فرزند اول خانواده است و هیچ مشکلی بین او و خانواده اش، همسر و خانواده شوهرش تا بحال وجود نداشته به هر حال در طول این مدت هر کجا که به فکرمان می رسید را گشته ایم، اما اثری از نرگس نیست.
خانواده اش در اضطراب و التهاب نگران کننده و سختی به سر می برند و همگی مان چشم انتظار هستیم تا خبری خوش برسد تصمیم گرفتیم از طریق اطلاع رسانی توسط رسانه ها ردی از نرگس پیدا کنیم تا خانواده اش از نگرانی نجات پیدا کنند.

کلمات کلیدی » طلا | مهران محمدی | تهران | پلیس |

پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید