وضعیت همه گیری کرونا نگران کننده است

کد خبر 23069 1399-04-14 15:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
عضو کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه نگرانی جدی درباره کرونا وجود دارد گفت: به دلیل افزایش شیوع این ویروس تعداد موارد بستری در مراکز درمانی افزایش یافته و تخت های ببمارستانی در حال پر شدن است.

سید مسعود خاتمی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش شیوع ویروس کرونا، اظهار داشت: بسیاری از شهرهای کشور به لحاظ بیماری کرونا در حالت هشدار و قرمز  به سر می برند که ضروری است رئیس جمهور، وزارت بهداشت و ستاد مقابله با کرونا فکری اساسی برای شهرهای دارای وضعیت قرمزکنند.
وی با یادآوری اینکه با همراهی مردم و تلاش وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا، ویروس تا حدودی کنترل شده بود افزود: با پایان فصل مدارس و فرا رسیدن فصل تابستان و همچنین برداشته شدن محدودیت های رفت و آمد از سوی دولت سفرها به استان های مختلف افزایش یافته است که همین مسائل باعث شیوع هر چه بیشتر این ویروس شده است.
عضو کمیسیون بهداشت مجلس با تاکید بر اینکه در حال حاضر وضعیت همه گیری ویروس کرونا نگران کننده است، ادامه داد: به اذعان مسئولان مربوطه به دلیل افزایش شیوع این ویروس تعداد بستری در مراکز درمانی افزایش یافته که به همین دلیل تخت های بیمارستانی در حال پر شدن است.
خاتمی با تاکید بر اینکه جای نگرانی جدی درباره کرونا وجود دارد، ادامه داد: برداشته شدن محدودیت ها با بهانه مسائله اقتصادی این نگرانی را ایجاد می کند که سلامت فدای اقتصاد شود.
نماینده گلپایگان در مجلس با بیان اینکه اگر فکری جدی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا نشود شرایط به خوبی پیش نخواهد رفت، اضافه کرد: ویروس کرونا تهدیدی جدی برای سلامتی و جان مردم است لذا برای حل این مشکل هم باید خود مردم همکاری کنند و هم ستاد مقابله با کرونا و مسئولان اجرایی اقدامات اساسی، انجام دهند.

کلمات کلیدی » کرونا | مجلس | دولت | مردم | وزارت | بهداشت | درمان |
این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :

بیشتر بخوانید

ناپدید شدن نوعروس ۲۰ ساله تهرانی نرگس محمدی را دیده‌اید؟

چوپانی که یک سگ را به جان بچه گراز انداخت و از آن فیلم گرفت ،دستگیر شد

درخواستی از وزیر محترم بهداشت

xتبلیغات نمایندگی پکیج - تعمیر پکیج