اکونومی نیوز / اجتماعی

شهردار ناحیه ۴ منطقه ۶ تهران بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت

کد خبر 22512 1399-04-12 11:32
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
معاون رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران از فوت عبدالرضا داوودی شهردار ناحیه ۴ منطقه ۶ تهران بر اثر ابتلا به کرونا خبر داد.
شهردار ناحیه ۴ منطقه ۶ تهران بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت


مجتبی تقوی نژاد معاون رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: «دکتر عبدالرضا داوودی شهردار ناحیه ۴ منطقه ۶ امروز بر اثر ابتلا به ⁧ کرونا⁩ درگذشت. در هنگام آغاز پروژه گیشا در جلسات مختلف، شاهد تلاش و پشتکار جدی اش بودم.
‏تصویر کودکان خردسالِ روی میزش از عصر جلوی چشمانم است.»

 

کلمات کلیدی » کرونا | تهران |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


محدودیتها تا پایان سال ادامه دارد بررسی وضعیت تهران به صورت ویژه
رئیس کمیته امنیتی اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: طرح‌های جامع هوشمند محدودیت‌های کرونایی تا پایان سال تداوم دارد و اگر می‌خواهیم این محدودیت‌ها کم شود باید رعایت کنیم.

صدور ۲۹۰ هزار جریمه در طرح محدودیتهای کرونایی/ ۷۰ درصد جرائم برای ورود به شهرهای قرمز و نارنجی
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در مجموع حدود ۲۹۰ هزار جریمه در بخش‌های مختلف انجام شد که ۷۰ درصد این جریمه‌ها برای ورود به شهرهای قرمز و نارنجی بوده است.

خونریزی معده از علائم کرونا راهکارهایی برای درمان اختلال بویایی ناشی از کرونا
متخصص گوش و حلق و بینی با اشاره به نکاتی کاربردی برای رفع اختلالات بویایی کرونا، هشدار داد: خونریزی معده نیز از علائم ابتلا به کروناست. در افرادی که خونریزی معده دارند، مدفوع، قیری‌‌رنگ می‌‌شود.

سرقت شاخ های مجازی از جواهرساز به بهانه تبلیغ در اینستاگرام
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت ضمن هشدار به شهروندان به دلیل وقوع سرقت با ترفند بیهوشی با آبمیوه مسموم به مردم از دستگیری دو سارق که از یک جواهر ساز سرقت کرده بودند، خبر داد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید