۵ علامت احتمالی که تلفن شما جاسوسی می‌شود

کد خبر 21237 1399-04-08 09:43
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
درست همانطور که برنامه‌های هوشمند ویژه تأمین امنیت گوشی‌ها رو به افزایش است، همزمان برنامه‌های خطرناک جاسوسی نیز روندی افزایشی دارند.

برنامه های هک و جاسوسی می توانند بسیار خطرناک باشند. دانستن علائم هک شدن یا نصب برنامه های جاسوسی در تلفن شما می تواند بسیار مفید باشد. تلفن ها و رایانه های ما دو وسیله ارتباطی اصلی هستند که هر روز از آن ها استفاده می کنیم؛ بنابراین اگر کسی تلفن شما ما را هک کند. دسترسی به اطلاعاتی مانند آدرس های ایمیل و شماره تلفن ها (از لیست مخاطبین شما)، تصاویر، فیلم ها، اسناد و پیام های متنی می تواند خطرات زیادی را ایجاد کند. اما نصب جاسوس افزار یا برنامه های هک چه علائمی دارد؟

باتری گوشی شما سریع تخلیه می شودیکی از علائم بارز هک شدن تلفن شما این است که باتری گوشی شما بسیار سریع تر از حد لزوم تخلیه می شود. درواقع با توجه به این که جاسوس افزار تلفنی همیشه فعال است، بنابراین از انرژی زیادی استفاده می کند و باتری شما در این فرآیند تخلیه می شود.

تلفن شما بیش از حد داغ است در کنار سرعت بالای خالی شدن شارژ تلفن همراه شما، گاهی تلفن شما بیش از حد داغ می شود که این موضوع احتمالی مصرف سریعتر داده های اینترنت از حد معمول است.

پیام های خطرناک و مشکوکی دریافت می کنیدشاید پیامی برای حضور در یک مهمانی ناشناس دریافت کنید، شاید یک لینک از شما تقاضای پول می کند، شاید افرادی ناشناس تقضای اطلاعات شخصی شمار را دارند و بسیاری از موارد مشابه که می توانند خطرناک باشند.

شما از شارژ عمومی استفاده کرده ایددرست است که این روز ها در بسیاری از کافه ها و مراکز عمومی ایستگاه های شارژ وجود دارد، اما گاهی هکر ها با کمک درگاه های USB اطلاعات کاربران را سرقت می کنند بنابراین باید بسیار مراقب باشید که در اماکن ناشناس و با USB دیگران گوشی خود را شارژ نکنید.

دریافت تماس یا متن از شماره های ناشناسممکن است شما تماس ها و متونی دریافت کنید که ناشناسند و از آن خطرناک تر، ممکن است شماره هایی به دفترچه تلفن شما اضافه شوند که نمی شناسید، این موضوع می تواند نشانه ای بسیار خطرناک باشد. شاید یک بدافزار جاسوسی روی گوشی شما نصب شده باشد که می تواند شما را در معرض خطر قرار دهد.

کلمات کلیدی » طلا |
این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :
xتبلیغات نمایندگی پکیج - تعمیر پکیج