سگ ولگرد نوزاد را از بیمارستان دزدید و خورد

کد خبر 20218 1399-04-04 01:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
خبری جنجال برانگیز به سرعت در شبکه های اجتماعی منتشر شد، تصاویر دلخراشی که نشان می دهد یک سگ، نوزاد انسان را به دندان گرفته و به عنوان غذا برای توله‌هایش می‌برد.

 تصاویر و ویدئوی جنجالی منتشر شده از سگ ولگردی که یک نوزاد تازه متولد شده را به دهان گرفته و از بیمارستان خارج می شود به سرعت مثل یک ویروس در فضای مجازی منتشر شد ، این سگ نوزاد انسان را به عنوان غذا برای توله هایش برد.
صحنه ی وحشتناکی مربوط به خبر جنجالی است که به سرعت در خبرگزاری ها منتشر شد ، سگ ولگرد نوزاد انسان را از بیمارستانی در هند دزدید و به سرعت به سمت طوله هایش می دود تا آن را به عنوان غذا به آنها بدهد.
خبرگزاری های محلی بیان کرده اند که روشن نیست این نوزاد زنده است یا مرده و یا حتی اینکه حمله ی سگ او را کشته است و یا قبلا مرده بود.رهگذران با گوشی موبایل خود بخش هایی از این ماجرا را فیلمبرداری کرده و در شبکه های اجتماعی منتشر کردند.
فردی که فیلمبرداری می کند نوشت : جرات نکردم نوزاد را از چنگ سگ نجات دهم فقط او را تعقیب کردم و از طرفی با پلیس تماس گرفتم تا خود را به محل برسانند اما متاسفانه پلیس هم نتوانست کاری انجام دهد چرا که تا قبل از رسیدن آنها طوله های سگ ولگرد شروع به خوردن گوشت تن نوزاد کرده بودند.

کلمات کلیدی » ویروس | پلیس | مجازی |
این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :
xتبلیغات نمایندگی پکیج - تعمیر پکیج