اکونومی نیوز / اجتماعی

سگ ولگرد نوزاد را از بیمارستان دزدید و خورد

کد خبر 20218 1399-04-04 01:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
خبری جنجال برانگیز به سرعت در شبکه های اجتماعی منتشر شد، تصاویر دلخراشی که نشان می دهد یک سگ، نوزاد انسان را به دندان گرفته و به عنوان غذا برای توله‌هایش می‌برد.
سگ ولگرد نوزاد را از بیمارستان دزدید و خورد


 تصاویر و ویدئوی جنجالی منتشر شده از سگ ولگردی که یک نوزاد تازه متولد شده را به دهان گرفته و از بیمارستان خارج می شود به سرعت مثل یک ویروس در فضای مجازی منتشر شد ، این سگ نوزاد انسان را به عنوان غذا برای توله هایش برد.
صحنه ی وحشتناکی مربوط به خبر جنجالی است که به سرعت در خبرگزاری ها منتشر شد ، سگ ولگرد نوزاد انسان را از بیمارستانی در هند دزدید و به سرعت به سمت طوله هایش می دود تا آن را به عنوان غذا به آنها بدهد.
خبرگزاری های محلی بیان کرده اند که روشن نیست این نوزاد زنده است یا مرده و یا حتی اینکه حمله ی سگ او را کشته است و یا قبلا مرده بود.رهگذران با گوشی موبایل خود بخش هایی از این ماجرا را فیلمبرداری کرده و در شبکه های اجتماعی منتشر کردند.
فردی که فیلمبرداری می کند نوشت : جرات نکردم نوزاد را از چنگ سگ نجات دهم فقط او را تعقیب کردم و از طرفی با پلیس تماس گرفتم تا خود را به محل برسانند اما متاسفانه پلیس هم نتوانست کاری انجام دهد چرا که تا قبل از رسیدن آنها طوله های سگ ولگرد شروع به خوردن گوشت تن نوزاد کرده بودند.

کلمات کلیدی » ویروس | پلیس | مجازی |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


آمریکا شرکت‌هایی را که در تلاش برای ارسال دستگاه‌های تنفسی به ایران بودند، تحریم کرد
گزارشگر ویژه سازمان ملل با بیان اینکه تحریم‌های یکجانبه، همه گیری کرونا را بسیار وخیم تر و فاجعه بارتر کرده، گفت: آمریکا شرکت‌هایی که در تلاش برای ارسال دستگاه‌های تنفسی به ایران بودند در فهرست تحریم قرار داد.

چقدر با سایت‌های شرط بندی آشنایی دارید؟
محدودیت تردد شبانه در شهرهای قرمز همچنان باقی است و حتی پیشنهاد این محدودیت را در شهرهای نارنجی هم داده‌ایم.

دردسرهای رساندن واکسن کرونا به کشور
ردیابی بیماران نشان داد ۷۳ درصد مبتلایان کرونا در تهران قرنطینه را رعایت نمی‌کنند؛ این یعنی حرکت بمب‌های کرونا در پایتخت، اتفاق ناگواری که احتمالا نه فقط در تهران بلکه در همه شهرهای کشور در حال رخ‌دادن است.

محدودیتها تا پایان سال ادامه دارد بررسی وضعیت تهران به صورت ویژه
رئیس کمیته امنیتی اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: طرح‌های جامع هوشمند محدودیت‌های کرونایی تا پایان سال تداوم دارد و اگر می‌خواهیم این محدودیت‌ها کم شود باید رعایت کنیم.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید