اکونومی نیوز / اجتماعی

چوپانی که یک سگ را به جان بچه گراز انداخت و از آن فیلم گرفت ،دستگیر شد

کد خبر 17868 1399-03-26 08:51
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
چوپانی که یک سگ را به جان بچه گراز انداخت و از آن فیلم گرفت ،دستگیر شد حوادثایران نوشت:روز 21 خرداد فیلمی کوتاه در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد فردی در سردشت با تحریک یک سگ گله وی را وادار به کشتن یک بچه گراز کرده و خودش نیز از این صحنه فیلمبرداری می‌کند که انتشار این فیلم در فضای مجازی، باعث جریحه دار شدن افکار عمومی شد.
چوپانی که یک سگ را به جان بچه گراز انداخت و از آن فیلم گرفت ،دستگیر شد

سرهنگ «موسی بهاری»، فرمانده انتظامی «سردشت» در تشریح جزئیات دستگیری این حیوان آزار گفت:  این فیلم در همان ساعت اولیه انتشار توسط کارشناسان پلیس فتای این شهرستان رصد و با هماهنگی قضایی موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.  کارشناسان پلیس فتا با بررسی فنی موفق به شناسایی متهم مورد نظر شدند و پس از هماهنگی‌های قضایی متهم در عملیاتی توسط کارشناسان این پلیس دستگیر شد. سرهنگ بهاری در ادامه گفت: متهم ضمن اعتراف به این اقدام نابهنجار، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

کلمات کلیدی » پلیس | پرونده |مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


بستری شدن ۵۰۰ تهرانی در یک روز
رییس ستاد مبارزه با کرونای کلانشهر تهران گفت: شرایط تهران امروز بسیار شکننده و نگران کننده است.

زن کلاهبردار دستگیر شد/ مبلغ کلاهبرداری یک تریلیون ریال است
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری زنی کلاهبردار، پس از ۹ سال متواری شدن، خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش فعلی اموال کلاهبرداری شده را یک تریلیون ریال اعلام کردند.

نمکی: برگ برنده‌مان را برای دنیا رو می‌کنیم
سلامت فارس نوشت: وزیر بهداشت با بیان اینکه در خصوص واکسن کرونا کاری می‌کنیم کارستان و دنیا قبول خواهد کرد که ما یکی از پیشتازان واکسن‌سازی هستیم، گفت:بنده به شدت روزهای آینده را روشن‌تر از اکنون می‌بینم و تردید ندارم برگ‌های برنده‌ای برای دنیا داریم که رو خواهیم کرد.

نمکی: پنج به یک از آمریکایی‌ها جلو هستیم
وزیر بهداشت با اشاره به تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ایران، گفت: در این شرایط هم، ما پنج به یک از آمریکا جلو هستیم.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید