صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

محورهای رایزنی نخست وزیر و رئیس جمهوری لبنان

کد خبر 169360 1400-09-10 21:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نخست‌وزیر لبنان پس از دیدار امروز با رئیس جمهوری این کشور در کاخ بعبدا، گفت: فعالیت‌های دولت ادامه دارد، اما هیات دولت تشکیل جلسه نمی دهد.
محورهای رایزنی نخست وزیر و رئیس جمهوری لبنان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العربی الجدید، نجیب میقاتی، نخست‌وزیر لبنان پس از دیدار امروز با میشل عون، رئیس جمهوری این کشور در کاخ بعبدا، گفت: فعالیت‌های دولت ادامه دارد، اما هیأت دولت تشکیل جلسه نمی‌دهد.
در همین رابطه، منبعی نزدیک به میقاتی به العربی الجدید گفت: میقاتی با عون که شامگاه روز گذشته از سفر قطر به بیروت بازگشته، دیدار و درباره پرونده‌های مختلف سیاسی، معیشتی و اقتصادی رایزنی کرد، اما این دیدار هیچ نتیجه و خروجی در زمینه از سرگیری جلسات هیأت دولت نداشته است.
این منبع تاکید کرد: میقاتی با وجود تشکیل نشدن جلسات کابینه، به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد و به وزرا دستور داده تا فعالیت‌های خود را پیش ببرند، اما در عین حال، تصمیماتی وجود دارد که مستلزم نشست کابینه است و وضعیت جاری اجازه تلف کردن وقت را نمی‌دهد و نباید کارها پس از ۲ ماه تعطیلی به این منوال باقی بماند.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


قانون اساسی برای زنان جایگاهی بی‌بدیل قائل است
سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه زنان همانند مردان در میدان‌های فعال حیات حضور دارند و از ارزش و کرامتی والا برخوردارند، گفت: قانون اساسی برای زنان جایگاهی بی‌بدیل قائل است.

رایزنی میشل عون با وزیر خارجه کویت
رئیس جمهوری لبنان امروز یکشنبه از وزیر امور خارجه کویت در کاخ بعبدا استقبال کرد و دو طرف روابط دوجانبه را مورد بررسی قرار دادند.

استمرار امدادرسانی یگان‌های سپاه و بسیج به سیل‌زدگان
سخنگوی سپاه با اظهار خرسندی از روند خدمت رسانی به مردم در مناطق آسیب دیده از بارش های اخیر، گفت: ظرفیت ها و امکانات سپاه تا بازگشت شرایط عادی به زندگی مردم در خدمت هموطنان عزیز است.

می‌توانیم با شرکت‌های دانش بنیان عقب ماندگی‌ها را جبران کنیم/ به اقتصاد دولتی پایان دهیم
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز شرکت‌های دانش بنیان فرصتی را در جامعه و برای ملت‌ها و کشورها ایجاد کردند که اگر به درستی از آن استفاده شود، می‌توان تمام عقب‌ماندگی‌های گذشته را جبران کرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید