صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

واکنش فراکسیون حزب الله به ادعاهای جعجع درباره انتخابات پارلمانی

کد خبر 169194 1400-09-10 04:06
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
یک عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان به ادعاهای رئیس حزب نیروهای لبنانی پیرامون انتخابات پارلمانی این کشور واکنش نشان داد.
واکنش فراکسیون حزب الله به ادعاهای جعجع درباره انتخابات پارلمانی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المنار، یک عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان به اظهارات سمیر جعجع رئیس حزب نیروهای لبنانی پیرامون انتخابات پارلمانی این کشور واکنش نشان داد.
بر اساس این گزارش، «ابراهیم الموسوی» عضو این فراکسیون گفت: موضع حزب الله درباره ضرورت برگزاری انتخابات پارلمانی در موعد مقرر خود واضح و آشکار و ثابت است و هیچ تردیدی در خصوص آن وجود ندارد.
وی افزود: هرگونه اظهارات اتهام آمیز در این زمینه، با انگیزه دروغ، افترا و گمراه سازی و با هدف کسب آرای بیشتر از طریق ایجاد چندپارچگی در کشور صورت می گیرد.
الموسوی ادامه داد: حزب الله که راهبردهای خود را بر اساس اصول ملی بنا نهاده است، انتخابات پارلمانی را فرصتی برای مردم و رای دهندگان در جهت تجدید حیات سیاسی از طریق انتخاب نمایندگان پارلمان در چارچوب نظام دموکراسی می داند.


مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


مذاکرات مقامات لبنانی با صندوق بین المللی پول
یک مقام دولتی لبنانی اعلام کرد که مذاکرات مقامات لبنانی با صندوق بین‌المللی پول از فردا آغاز خواهد شد.

رایزنی میشل عون با وزیر خارجه کویت
رئیس جمهوری لبنان امروز یکشنبه از وزیر امور خارجه کویت در کاخ بعبدا استقبال کرد و دو طرف روابط دوجانبه را مورد بررسی قرار دادند.

می‌توانیم با شرکت‌های دانش بنیان عقب ماندگی‌ها را جبران کنیم/ به اقتصاد دولتی پایان دهیم
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز شرکت‌های دانش بنیان فرصتی را در جامعه و برای ملت‌ها و کشورها ایجاد کردند که اگر به درستی از آن استفاده شود، می‌توان تمام عقب‌ماندگی‌های گذشته را جبران کرد.

واکنش سازمان پزشکان بدون مرز به حمله ائتلاف سعودی به زندان صعده
سازمان پزشکان بدون مرز به حمله سنگدلانه ائتلاف تحت سرکردگی سعودی به یک زندان در صعده در شمال یمن واکنش نشان داد و آنرا غیرقابل توجیه دانست.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید