صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

طرح داعش برای انجام عملیات تروریستی در سامرا

کد خبر 169189 1400-09-09 23:20
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
یک منبع امنیتی عراق از طرح تروریست‌های داعش برای انجام عملیات تروریستی گسترده در سامرا خبر داد.
طرح داعش برای انجام عملیات تروریستی در سامرا

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بغداد الیوم، یک منبع امنیتی عراق روز سه شنبه از قصد داعش برای انجام عملیات تروریستی گسترده در سامرا واقع در شمال این کشور خبر داد.
این منبع اعلام کرد: اطلاعاتی دریافت شده است که نشان می‌دهد گروه تروریستی داعش درصدد انجام عملیات تروریستی گسترده در سامرا است.
منبع مذکور در عین حال افزود: تروریست‌ها سعی دارند این عملیات را با یک خودروی بمب‌گذاری شده که از ناحیه الاسحاقی حرکت می‌کند، به اجرا دربیاورند.
این گزارش حاکی است، تروریست‌های داعش قصد دارند با انجام این عملیات، بازارها، تجمعات انسانی و مرقد امامین عسکریین (ع) را هدف قرار بدهند.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


قانون اساسی برای زنان جایگاهی بی‌بدیل قائل است
سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه زنان همانند مردان در میدان‌های فعال حیات حضور دارند و از ارزش و کرامتی والا برخوردارند، گفت: قانون اساسی برای زنان جایگاهی بی‌بدیل قائل است.

اعتراضات در ناصریه عراق
شاهدان عینی عراقی اعلام کردند که دهها فارغ التحصیل دانشگاهی در شهر ناصریه در استان ذی قار عراق دست به اعتراض زده و دو پل النصر و الزیتون را به روی خودروها بستند.

کمیسیون تلفیق نرخ مالیات خانه‌های لوکس را تعیین کرد
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ مجلس شورای اسلامی، جزئیات مالیات بر خانه‌ها و باغ ویلاهای لوکس برای سال آینده را تشریح کرد.

می‌توانیم با شرکت‌های دانش بنیان عقب ماندگی‌ها را جبران کنیم/ به اقتصاد دولتی پایان دهیم
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز شرکت‌های دانش بنیان فرصتی را در جامعه و برای ملت‌ها و کشورها ایجاد کردند که اگر به درستی از آن استفاده شود، می‌توان تمام عقب‌ماندگی‌های گذشته را جبران کرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید