صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

قانونگذاری در حوزه فضای مجازی با اجماع نخبگانی اثربخش خواهد بود

کد خبر 169186 1400-09-09 22:26
زمان تقریبی مطالعه 1دقیقه
رئیس مجلس شورای اسلامی نوشت: قانونگذاری در حوزه فضای مجازی با در نظر گرفتن مطالبات مردم، منافع صاحبان کسب و کار و اجماع نخبگانی اثربخش خواهد بود.
قانونگذاری در حوزه فضای مجازی با اجماع نخبگانی اثربخش خواهد بود

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی با انتشار مطلبی در حساب کاربری خود در توئیتر با اشاره به بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی در مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی نوشت: طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی به مرکز پژوهش‌های مجلس ارجاع شدتا ابعاد گوناگون اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و زیرساختی آن با بررسی‌های کارشناسی بیشتر اصلاح شود.
رئیس مجلس تصریح کرد: قانونگذاری در حوزه فضای مجازی با در نظر گرفتن مطالبات مردم، منافع صاحبان کسب و کار و اجماع نخبگانی اثربخش خواهد بود.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


کمیسیون تلفیق نرخ مالیات خانه‌های لوکس را تعیین کرد
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ مجلس شورای اسلامی، جزئیات مالیات بر خانه‌ها و باغ ویلاهای لوکس برای سال آینده را تشریح کرد.

می‌توانیم با شرکت‌های دانش بنیان عقب ماندگی‌ها را جبران کنیم/ به اقتصاد دولتی پایان دهیم
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز شرکت‌های دانش بنیان فرصتی را در جامعه و برای ملت‌ها و کشورها ایجاد کردند که اگر به درستی از آن استفاده شود، می‌توان تمام عقب‌ماندگی‌های گذشته را جبران کرد.

آمریکا یک روز را هم برای دشمنی با انقلاب اسلامی از دست نداد
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: آمریکایی‌ها به‌عنوان شیطان بزرگ یک روز را هم برای دشمنی با انقلاب اسلامی از دست ندادند، ولی با این وجود نتوانستند حتی یک پیروزی در مقابل این انقلاب به دست آورند.

«شافعی» در قد و قواره‌ای نیست که از مجلس پشتیبانی کند
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات اخیر رئیس اتاق بازرگانی، گفت: شافعی در قد وقواره‌ای نیست که بگوید ما از مجلس پشتیبانی می‌کنیم.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید