صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

آغاز پروژه ترمیم و نگهداشت پل های سواره رو پایتخت

کد خبر 169143 1400-09-09 16:50
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سرپرست سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از آغاز بازدیدهای تخصصی برای ترمیم و نگهداشت از مجموع ۷۵۳ دستگاه پل سواره رو پایتخت خبر داد.
آغاز پروژه ترمیم و نگهداشت پل های سواره رو پایتخت

به گزارش خبرگزاری مهر، مسعود حق لطفی با بیان اینکه انجام بازدیدهای تخصصی از پل‌های ۷۵۳ گانه شهر تهران در دستور کار قرار گرفته است، گفت: اقدامات ترمیمی و اصلاحی روی پل‌های مذکور متعاقب بررسی نتایج و گزارشات حاصل از بازدیدها، به صورت هوشمند اعمال خواهد شد.
وی از اجرای عملیات نگهداشت پل‌ها به عنوان یکی از وظایف مستمر سازمان مهندسی و عمران شهر تهران نام برد و خاطرنشان کرد: عمده اقدامات مربوط به نگهداشت پل‌ها شامل تعمیر درزهای انبساط و سیستم جمع آوری آب‌های سطحی و همچنین مرمت آسیب‌های وارده به بتن و نرده‌های حفاظ جانبی است که عمدتاً پس از دریافت گزارش‌های ثبت شده در سامانه‌های ارتباط مردمی ۱۳۷ و ۱۸۸۸ و بازدید کارشناسان مربوطه انجام می‌شود.
سرپرست سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، با تاکید بر اینکه اقدامات مربوط به ترمیم و نگهداشت پل‌ها به صورت ۲۴ ساعته و بدون وقفه در حال اجراست، از اتمام عملیات تعمیرات تخصصی پل تقاطع بزرگراه یادگار امام (ره) با خیابان ایثارگران تا پایان پاییز امسال خبر داد.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


از انتصاب غیرقانونی مدیرعامل میوه و تره‌بار تا ترددهای با مجوز در خطوط ویژه
انتصاب غیرقانونی مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار، تردد مجوزدار برخی از خودروها از خطوط ویژه و معضل جای پارک، سه موضوعی بود که در جلسه امروز شورای شهر تهران مورد بررسی قرار گرفت.

ارائه ۴۹ هزار دستگاه وسیله گرمایشی به مددجویان تحت حمایت
معاون اداری و مالی کمیته امداد گفت: از ابتدای فصل سرما تاکنون ۴۹ هزار دستگاه وسیله بخاری و ۴۷ هزار آبگرمکن گازی به مددجویان ارائه شده است.

انتقاد تشکری هاشمی از ناهنجاری‌های ترافیکی موتورسواران
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران نسبت به ناهنجاری‌های ترافیکی و انضباطی موتورسیکلت‌ها در محدوده مرکزی شهر انتقاد کرد.

دست‌بوسِ مادر؛ پویشی مجازی برای بوسیدن دست مادر
مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش گفت: دانش آموزان می‌توانند از این دست‌بوسی مهربانانه، عکس بگیرند و عکس‌های خود را به شبکه شاد ارسال کنند.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید