صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

گروه های مقاومت فلسطین اقدام استرالیا علیه حزب الله رامحکوم کردند

کد خبر 168391 1400-09-05 01:54
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
گروه های فلسطینی اقدام دولت استرالیا در اضافه کردن جنبش حزب الله لبنان به فهرست ادعایی تروریسم را محکوم کردند.
گروه های مقاومت فلسطین اقدام استرالیا علیه حزب الله رامحکوم کردند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، گروه های مقاومت فلسطین با اقدام اخیر دولت استرالیا در افزودن حزب الله لبنان به فهرست ادعایی تروریسم اعلام مخالفت کرده و تاکید نمودند: این تصمیم در وهله اول در خدمت رژیم صهیونیستی و منافع استعماری آن است.
این گروه ها افزودند: توافقنامه ها و سفرها برای عادی سازی روابط و متهم کردن گروه های مقاومت به تروریسم تداوم ننگین توطئه ها علیه مردم فلسطین و امت اسلامی است.
گفتنی است که دولت استرالیا اخیراً در پی فشارها و لابی گری های رژیم صهیونیستی مدعی شد که حزب الله لبنان را تماماً یک «سازمان تروریستی» می‌داند.
این ادعا در حالی است که حزب الله لبنان یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین گروه‌های سیاسی در این کشور بشمار می‌رود و در حمایت از موضوعات امت اسلامی و علی الخصوص موضوع فلسطین نقش بسزایی داشته است.
گفتنی است که آمریکا و رژیم صهیونیستی و لابی‌های صهیونیست سعی بر ضربه زدن به حزب الله و محور مقاومت از طرق مختلف دارند.


مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


رایزنی میشل عون با وزیر خارجه کویت
رئیس جمهوری لبنان امروز یکشنبه از وزیر امور خارجه کویت در کاخ بعبدا استقبال کرد و دو طرف روابط دوجانبه را مورد بررسی قرار دادند.

استمرار امدادرسانی یگان‌های سپاه و بسیج به سیل‌زدگان
سخنگوی سپاه با اظهار خرسندی از روند خدمت رسانی به مردم در مناطق آسیب دیده از بارش های اخیر، گفت: ظرفیت ها و امکانات سپاه تا بازگشت شرایط عادی به زندگی مردم در خدمت هموطنان عزیز است.

اعتراضات در ناصریه عراق
شاهدان عینی عراقی اعلام کردند که دهها فارغ التحصیل دانشگاهی در شهر ناصریه در استان ذی قار عراق دست به اعتراض زده و دو پل النصر و الزیتون را به روی خودروها بستند.

می‌توانیم با شرکت‌های دانش بنیان عقب ماندگی‌ها را جبران کنیم/ به اقتصاد دولتی پایان دهیم
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز شرکت‌های دانش بنیان فرصتی را در جامعه و برای ملت‌ها و کشورها ایجاد کردند که اگر به درستی از آن استفاده شود، می‌توان تمام عقب‌ماندگی‌های گذشته را جبران کرد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید