صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

آئین‌نامه صدور ویزای گردشگری نوشته شد

کد خبر 162256 1400-07-26 17:25
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
وزیر میراث فرهنگی گفت: آئین‌نامه صدور ویزای گردشگری با رعایت دقیق پروتکل‌ها توسط وزارت میراث فرهنگی نوشته شد تا با جوانب ایمنی بالا اجرا شود.
آئین‌نامه صدور ویزای گردشگری نوشته شد

به گزارش خبرنگار مهر، عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پس از برگزاری نشست با وزیر امور خارجه و وزیر بهداشت در صفحه مجازی خود نوشت: پس از جلسات متعدد حاکمیتی و کارشناسی، با برگزاری جلسه امروز من با وزرای امور خارجه و بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، صدور ویزای گردشگری از سر گرفته می‌شود.
آئین‌نامه این موضوع با رعایت دقیق پروتکل‌ها توسط وزارتخانه ما نوشته شد و با جوانب ایمنی بالا اجرا خواهد شد. در ماه گذشته با پیگیری وزارتخانه و هماهنگی خوب ستاد کرونا و شخص آقای دکتر عین‌اللهی، به طور ویژه واکسیناسیون عوامل گردشگری در دستور کار قرار گرفت.
من از تمام همکاران خودم و صنوف درگیر با گردشگری خارجی تقاضا می‌کنم با همه وجود و جدیت در اجرای دقیق پروتکل‌ها مراقبت کنند و اجازه هیچ‌گونه بی‌احتیاطی و غفلت از این موضوع را ندهند. ما قطب گردشگری جهانی هستیم. متأسفانه علی‌رغم مزیت‌های تاریخی طبیعی، زیارتی، سلامت، آموزشی و سایر جاذبه‌ها، هرگز در مقام برخورد در سطح جهانی نبوده‌ایم و بیماری کرونا هم در طول این مدت مزید بر علت شد.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


ثبت جهانی خوشنویسی تا چند روزدیگر /‬ بررسی چگونگی ارائه در یونسکو
نشست چگونگی ارائه و بررسی پرونده «پاسداری از هنر خوشنویسی ایران» برگزار شد . این پرونده قرار است تا چند روز دیگر توسط اعضای کمیته میراث ناملموس یونسکو بررسی و ثبت شود.

استانداران به جلسات ستادملی مناسب سازی دعوت می شوند
رییس ستاد مناسب سازی کشور گفت: استانداران برای بررسی و ارزیابی اقدامات لازم برای مناسب سازی معابر و فضاهای و ساختمان های عمومی و آسیب شناسی مباجث به جلسات ستاد دعوت می شوند.

«رتبه بندی معلمان» بعد از ابلاغ، اجرایی می‌شود
‌وزیر آموزش و پرورش، تعامل مجلس و دولت را موجب هم افزایی مورد انتظار قوای کشور دانست و درباره «لایحه رتبه بندی معلمان»، گفت: به محض ابلاغ ، این لایحه را عملیاتی می‌کنیم.

باید در خدمت تاریخ باشیم
معاون میراث‌فرهنگی کشور گفت: دیدن کاخ‌ها با این نگاه که هم هنرمندی‌ها را ببینیم و هم درس عبرت بگیریم نشان می‌دهد باید در خدمت تاریخ باشیم، میراثی که حفظ آن کار سنگینی است.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید